Tiger Woods dodaje otuchy pacjentce z rakiem kości, Lunie Peroni | Raport Bleachera

Tiger Woods dodaje otuchy pacjentce z rakiem kości, Lunie Peroni |  Raport Bleachera

AP Photo / Lee Jin-man, File

Gwiazda golfa Tiger Woods niedawno udzielił porady 10-letniej pacjentce z rakiem, Lunie Peroni, która opublikowała opis interakcji:

„W ten weekend rozmawiałem z Tiger’em Woodsem, kiedy wpadłem na niego na boisku!” Peroni pisał dalej Instagram. „Powiedział mi, abym„ pozostał silny ”, co zawsze było moim celem! Zachowaj siłę fizyczną i psychiczną oraz zainspiruj innych do zrobienia tego samego! Nieważne przez co przechodzisz, mam to !!!”

Perrone cierpi na rzadki rodzaj raka kości zwany mięsakiem Ewinga, którym był Odkryć Po kontuzji biodra podczas meczu piłki nożnej. Obywatel Palm Beach Gardens na Florydzie jest leczony od miesięcy i zyskał sławę Media społecznościowe Dzięki swojemu pozytywnemu nastawieniu.

Miałem okazję poznać Woodsa, który wciąż jest o kulach po wielu urazach nogi w wypadku samochodowym w południowej Kalifornii w lutym. on jest chciał „Długa operacja prawej podudzia i kostki” w wyniku kontuzji.

Jego ostatnia aktualizacja nadeszła w kwietniu, kiedy miał 45 lat Rozpiętość Zdjęcie przedstawiające siebie w dobrym nastroju obok psa.

READ  Dlaczego Brad Marchand ma rację co do decyzji olimpijskiej w NHL

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *