The Rock piętnuje rażącą hipokryzję w 3/8 WWE SmackDown

The Rock piętnuje rażącą hipokryzję w 3/8 WWE SmackDown

The Rock udał się na Friday Night SmackDown z misją całkowitego rozbicia Cody'ego Rhodesa i Setha Rollinsa. Nie poszło do końca zgodnie z planem, zwłaszcza po tym, jak wypuścił logicznie wadliwą promocję. W świetle swojej reklamy The Rock został skrytykowany za rażącą hipokryzję.

Jak widzieliśmy w tym tygodniu na odcinku SmackDown, The Rock, Roman Reigns, Cody Rhodes i Seth Rollins w końcu zmierzyli się ze sobą po raz pierwszy od wydarzenia prasowego WrestleMania 40 w Las Vegas. Po tygodniach wymiany werbalnych ciosów w programach WWE i mediach społecznościowych doszło do ważnego spotkania.

To był urzekający widok, gdy Cody i Seth przedostawali się przez Wszechświat WWE do ringu, gdzie Rock i Roman czekali na ich przybycie. Cody nie tracił czasu na przejście do sedna, ale The Rock przerwał mu, przypominając o warunkach związanych z przyjęciem wyzwania. Seth Rollins przerwał, twierdząc, że czas największej oglądalności minął i nie może zająć ich czasu, i ostatecznie zaakceptował ich mecz WrestleMania Night 1.

Niewzruszony Mistrz Ludu przypomniał duetowi o swojej mocy i rozpoczął osobiste ataki na Cody'ego, uznając za błąd odwoływanie się do jego rodziny poprzez wspominanie o 20-letniej różnicy wieku między braćmi Rhodesa. Rhodes, który osiągnął swój limit, naśladował The Rocka, wymierzając donośny policzek największej gwieździe na planecie, gdy SmackDown zostało zamknięte.

„Jesteś o 20 lat młodszy od swoich braci, ponieważ się myliłeś”.

Amanda Hopper podzieliła się swoim wpisem na Twitterze Skrytykował The Rocka za hipokryzję, zwracając uwagę na fakt, że różnica wieku między córkami The Rocka wynosi prawie 20 lat.

'„Rozmawianie o różnicy wieku, gdy między waszymi córkami jest prawie 20 lat, to dziwny wybór…”

„🤷🏻‍♀️”

Ostatecznie Cody Rhodes przyjął wyzwanie rzucone przez The Rocka, aby on i Seth Rollins zmierzyli się z The Rock i Romanem Reignsem na WrestleMania 40. Jednak spora liczba fanów zauważyła, jak obłudny był The Rock w promo i to się nie zmieni.

READ  Widzowie 6 odcinka Book of Boba Fetta są zachwyceni, gdy Luke Skywalker i Ahsoka spotykają się po raz pierwszy w historii Gwiezdnych Wojen

Czy zgadzasz się z tym, co powiedziała Amanda Hopper? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej!

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *