Taylor Swift pochwala parodię SNL Ryana Goslinga zatytułowaną All Too Well

Taylor Swift pochwala parodię SNL Ryana Goslinga zatytułowaną All Too Well
Taylor Swift pochwala parodię SNL Ryana Goslinga zatytułowaną All Too Well

Taylor Swift zgodziła się, aby Ryan Gosling i Emily Blunt wykonali jej hit.

34-letnia zdobywczyni nagrody Grammy piosenkarka w serwisie X (dawniej Twitterze) poskarżyła się na monolog Goslinga, w którym parodiował piosenkę Swifta. Dobrze Z Bluntem Sobotnia noc na żywo 13 kwietnia.

Gosling opowiedział o swoim sukcesie w roli Kena w filmie Barbie z 2023 roku Kozioł ofiarny Współpracownik kilkakrotnie przerywał szkic, aby przypomnieć mu o filmie, który miał promować – nadchodzącej komedii.

„Wszystko w porządku (wersja Ryana i Emily)!!! Przypadkowo zobacz, jak śpiewam tę wersję podczas trasy koncertowej. Ten monolog jest wszystkim” – napisała Swift na platformie mediów społecznościowych.

W swojej wersji Gosling zaśpiewał tekst: „Podarłem Venice Beach, to prawda. Moje ubrania były obcisłe, ale było w spandexie coś, co sprawiało, że czułem się tak dobrze / Zostawiłem łyżwy w tym dużym różowym domu, ale nadal mam swoje futro. To teraz założę.

Tymczasem Swift jest w środku swojego ogromnego Wycieczka przez wiekiObecnie robi sobie przerwę.

W weekend muzyk odwiedził Coachellę ze swoim chłopakiem, z którym była od ośmiu lat, Travisem Kelce, aby cieszyć się przerwą w występach.

READ  Twój horoskop dzienny: 18 lipca

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *