Tavares i Nylander prowadzą Maple Leafs do zwycięstwa nad rekinami

San Jose — John Tavares I William Nylander Obaj strzelili bramkę i asystowali Toronto Maple Leafs w wygranym 4:1 meczu z San Jose Sharks w Saab Center w piątek.

Auston Matthews Strzelił dziewiątego gola i Józef Wall Uratował 34 rzuty obronne dla Maple Leafs (15-6-1), który ma trzy zwycięstwa z rzędu i osiem z dziewięciu.

– Zagrał tam kilka niesamowitych piłek pod koniec meczu – powiedział Tavares. „Po prostu będąc spokojnym i gotowym… nie traktuje spraw zbyt poważnie… Wspaniale jest widzieć, jak naprawdę dostaje tę okazję i ją wykorzystuje”.

Trener Sharks, Bob Bogner, powiedział: „Myślałem, że to lepszy zespół. Nie wyglądaliśmy tak świeżo, jak w ostatnich dwóch meczach. pokonaj jedną z tych drużyn”.

Nick Bonino Strzelił dla Sharks (10-9-1), którzy u siebie zakończyli 2:2-0. James Reimer Pozwolił na cztery gole na 17 strzałów, po czym wycofał się przy 10:44 w drugiej połowie. Adin Hill Zrób 16 przystanków z ulgą.

„To dobrze, że Hill się tam dostał” – powiedział Bogner. „Próbowałem podekscytować zespół. Może nastąpiła tam pewna zmiana mentalna. Myślałem, że Hill grał naprawdę dobrze, gdy tam był, więc ważne było, aby to zobaczyć. Ale ze względu na [Reimer]To było coś więcej niż ulga. „

Nylander dał Toronto prowadzenie 1:0 w 32 sekundach pierwszej połowy z bekhendem, aby strzelić swojego pierwszego gola w ośmiu meczach.

„Ciężko jest, gdy upadasz tak wcześnie przeciwko takiej drużynie”, napastnik San Jose Logan Couture Powiedziała. „Ciężko pracowaliśmy. Tylko kilka awarii, które nas kosztowały”.

Wideo: TOR @SJS: Nylander wraca i zdobywa punkty

Bonino zremisował 1-1 o 4:44 o Wayne Simmonds Pochylając się w kadrze Dawid walczy Aby umieścić liść klonu z przodu 2-1 o 5:16.

„[Nick Ritchie] „Zrobił świetne przedstawienie, aby zatrzymać ją w środku” – powiedział Symonds. „Kampf wszedł, a ja zacząłem zmierzać do sieci, a Kampf wrzucił tam niezłą płytę”.

READ  Twitter reaguje na TKO Kai Kara-France Brandona Moreno

Matthews przebił 3-1 w 4:57 drugiej tercji. Przystanek Reimera Michael BantingMatthews bekhendowy i strzelił Matthewsa w piłkach odbijających.

Powiedzieliśmy idź dziś wieczorem [that] „Chcemy grać w naszym stylu, a nie w ich”, powiedział Couture. Ich styl sprzyja zmianom i zmianom. Podsyciliśmy ich styl i przepis na przegraną 4-1”.

Wideo: TOR @SJS: Matthews obniża poziom bramkarza

Tavares wygrał 4-1 w potężnym meczu o 10:44.

„Myślę, że widzimy, co daje nam sukces i jaki mamy zespół” – powiedział Tavares. „Sposób, w jaki role ewoluują i sposób, w jaki konstruowana jest chemia. Kiedy [we’re] Po sukcesie i wynikach i robimy dobre rzeczy, mówimy o osiągnięciu bardzo wysokiego poziomu i przejściu na ten poziom. Tym naprawdę chcemy być”.

Uwagi: obrońca Mark Edward Vlasic Został 17. aktywnym graczem i trzecim w historii rekinów, który rozegrał 1100 meczów w NHL za Patrickiem Marlowe (1607) i Joe Thorntona (1104). Vlasic jest jedenastym obrońcą w historii NHL, który rozegrał co najmniej tyle samo gier z jedną franczyzą i aktywnym drugim (Duncan Keith, Chicago Blackhawks, 1192). … Wall jest piątym bramkarzem w historii Toronto, który wygrał każdy ze swoich pierwszych trzech występów w National Hockey League, dołączając do Damiana Rhodesa (sześć meczów, 1990-94), Franka McCalla (sześć meczów, 1944-45), Jerry’ego Karry (trzy gry, 1979-80) i Mike Palmiter (trzy lata, 1976-77). … The Maple Leafs wygrali sześć kolejnych gier drogowych i 11 gier w listopadzie, najwięcej w ciągu całego miesiąca kalendarzowego w swojej historii. … napastnik z Toronto Alexandre Kervot Zagrał swój 300 mecz w National Hockey League.

Wideo: Nylander, Matthews dominuje nad liśćmi klonu nad rekinami

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *