Sylvie Brett odchodzi z TVLine

Sylvie Brett odchodzi z TVLine

Czołgi, na które możesz odpowiedzieć na wezwanie pożar Chicago”Ślub w sklepie rybnym!

W środowym odcinku, będącym ostatnim odcinkiem Kary Kilmer wcielającej się w Sylvie Brett, sanitariuszka wpada w panikę z powodu jej podejrzanego miejsca ślubu. Maid of Honor Violet obiecuje przejąć stery i sprawić, że ślub Bretta i Matta Caseyów będzie „najlepszym weselem w sklepie rybnym wszechczasów!” Nawet rzeźbiarz bez koszuli chwilowo odwraca jej uwagę od misji zamawiania wszystkich kwiatów w mieście. Jednak potrzebuje trochę czasu, aby ponownie rozważyć pójście na wesele z Carverem. Teraz, gdy jest w sklepie rybnym, zakłada, że ​​nawiązanie kontaktu nie będzie dla nich takie trudne, a Carver się z tym zgadza.

Chicago Med Hanna/Dean

Tymczasem Britt martwi się, w jaki sposób przekaże tę wiadomość swojemu narzeczonemu. Mosh sugeruje sformułowanie wiadomości za pomocą kalamburu „czołgowego” (patrz wyżej). Ale Brett nie musi się martwić, bo Casey pojawia się w remizie i oświadcza, że ​​jest mu obojętne, gdzie się pobiorą, ważne, żeby tam byli. (Jakby moja dobrze wyważona cipka była zdenerwowana tym miejscem!)

Jednak Casey zauważa, że ​​jego drużba zaginął. Cruz opowiada fałszywą historię, którą przekazała mu Stella, o opóźnieniu lotu Severide'a po tym, jak nie odpowiedział na jej SMS-y. Severide w końcu do niej zadzwonił i wyjaśnił, że był problem na autostradzie, więc spóźnił się na lotnisko, a kiedy… akt Wsiadaj w samolot i nie ma żadnej usługi. Stella pyta, gdzie teraz jest, a okazuje się, że jest znacznie bliżej domu, niż się spodziewała. Severide wchodzi za nią i oboje ponownie się całują. W poświacie Severide zapewnił ją, że jego powrót do domu zawsze był planem.

„Nie byłam pewna” – przyznaje Stella.

„Byłem” – powtarza Severide. „Kocham cię, Stello Kid”.

Severide podkreśla swoje uczucia podczas klasycznej rozmowy o cygarach z Caseyem, podczas której twierdzi, że uwielbia badać pożary, ale nigdy nie stracił z oczu ostatecznego celu, jakim jest powrót do domu, do Stelli. Severide pamięta rozmowę, którą kiedyś odbył z Caseyem, o której niedawno myślał, podczas której Casey powiedział mu, że remiza go potrzebuje i on też go potrzebuje. Następnie Casey komentuje, jak daleko przeszli – od niezamężnych kawalerów po mężczyzn, którzy nie mieli szczęścia w miłości.

READ  19 biednych, biednych dusz, które właśnie miały gorszy tydzień od ciebie, sposób, sposób, sposób, sposób, sposób, sposób, sposób, sposób, sposób, sposób, sposób, sposób, sposób, sposób, sposób, sposób, sposób, sposób, sposób, sposób

„Kiedy tym razem wyjeżdżasz, wydaje mi się to trwałe” – mówi Severide.

Czat zostaje przerwany przez rozmowę, która kończy się tym, że Sylvie trzyma przestępcę na muszce. Kiedy nie patrzy, pryska mu oczy i ucieka, podczas gdy Casey wbiega i powala mężczyznę na ziemię.

„Nie przegapię mojego ślubu!” Mówi Casey, że czuje ulgę. Plusem były targi ślubne, które w trakcie rozmowy zostały odwołane, a straż pożarna mogła dostać kwiaty na wesele.

Ślub Chicago Fire Britt i Casey

Wreszcie Casey i Brett stoją przy ołtarzu, a Boden pełni funkcję i ogłasza, że ​​para jest ucieleśnieniem dobroci i życzliwości, ale nie najlepiej zdaje sobie sprawę z tego, co wszyscy już wiedzą: że powinni byli pobrać się dawno temu.

Casey zaczyna od swoich obietnic:

„Dotarcie do tego miejsca było najcięższą bitwą w moim życiu. Było warte każdej chwili, ponieważ jesteśmy tu teraz. Jesteś moim portem podczas burzy. Najbardziej hojna, troskliwa osoba, jaką kiedykolwiek znałem, a czasami najbardziej uparty… Zbyt długo byliśmy osobno.” „Teraz obiecuję, że nigdy nie będziesz sam. Zawsze będę przy tobie, a to, nasza dwójka razem, to ogień, który nigdy nie zgaśnie Musiałem mieć gdzieś metaforę ognia.

Przysięga Sylvie ujawnia, dlaczego chciała wziąć ślub w akwarium:

„Wiele lat temu zabraliśmy Amelię na ryby, pamiętasz? Prawdopodobnie nie wiesz, że zdałem sobie sprawę, że jesteś dla mnie jedynym mężczyzną. Po sposobie, w jaki z nią byłeś, wiedziałem, że się urodziłeś zostać ojcem. A kiedy zdecydowałeś się zostać ojcem chłopców Darden… „To sprawiło, że pokochałem cię bardziej, mimo że tak bardzo starałem się pozwolić ci odejść, ale nie mogłem. Tak jak powiedziałem, mieliśmy być. Mieliśmy być rodziną.

Tak Boden wymawia ich jako „mąż, żona i rodzina”.

Ślub Chicago Fire Britt i Casey

Na przyjęciu u Molly's Brett żegna się emocjonalnie z Violet i Stellą („Nigdy w życiu nie będę miała partnera, którego będę kochała tak bardzo” – mówi Violet ze łzami w oczach), a Casey obiecuje Severide’owi, że wróci Wkrótce. Następnie para wsiadła do samochodu ozdobionego taśmą ostrzegawczą z małą Julią i resztą rodziny, a przyjaciele kibicowali im długo i szczęśliwie.

READ  Nagrody liderów: najlepsze filmy 2021

W innym miejscu odcinka:

* Violet mówi Carverowi na weselu, że nigdy więcej nie przeżyje czegoś złego, co przydarzyło się osobie, na której naprawdę jej zależy. Carver usłyszała, że ​​naprawdę jej na nim zależy, a potem odpowiedziała, że ​​dobrze, że nic złego mu się nie stało, zwłaszcza podczas tańca.

*W innych wiadomościach Violet, ratownik medyczny awansował do stopnia dowódcy statku powietrznego. Ale wraz z tym pojawiają się nowe problemy ze strony nowego szefa terenowego ratowników medycznych, który ogłasza, że ​​to ona wybierze nowego partnera Violet i nie, nie otrzyma od Violet żadnych rekomendacji.

* Kylie zgłasza się na ochotnika, by pomóc komendantowi Bodenowi w uporaniu się z zaległymi dokumentami. Przyznała się Gibsonowi, że przegapiła 51 lat, a on nalegał, aby powiedziała szefowi, czy chce przejść do 51 lat. Ale w wieku 51 lat nie ma już miejsca, zauważa Kylie. Gibson twierdzi, że nadal musi mu powiedzieć.

Pożar Chicago Fani, co sądzicie o długo oczekiwanym pożegnaniu i ślubie Bretta? Oceń odcinek i kliknij komentarze!

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *