Supergwiazda Ian Garry twierdził, że niesie UFC 292 na moich plecach

Supergwiazda Ian Garry twierdził, że niesie UFC 292 na moich plecach

Ian Jarry świętuje swoje zwycięstwo w UFC Charlotte. Matt Davies IMAGO / ZUMA Wire

Wygląda na to, że UFC 292 będzie nocą dobrej rozrywki dla fanów UFC. Główną atrakcją karty jest walka w wadze koguciej, w której mistrz Aljamain Sterling obronił swój tytuł przeciwko walczącemu lepszemu „Sugar” Seanowi O’Malleyowi. Weili Zhang zmierzy się z mistrzynią wagi słomkowej, brazylijską potęgą Amandą Lemos w pierwszej obronie swojego drugiego tytułu.

Wśród nich są miliony obserwujących na Twitterze i Instagramie, z których większość należy do Seana O’Malleya. Jeśli wierzyć jakimkolwiek danym, 28-letni talent MMA Lab jest największą supergwiazdą na karcie. Wydaje się, że poza jednym facetem…

Ian Garry wierzy, że trzyma UFC 292

Nie ma wątpliwości, że Ian Garry wygląda jak wschodząca gwiazda. 25-letni mistrz Cage Warriors wyglądał jak najlepszy zawodnik wszechczasów i potencjalny pretendent do tytułu w swoich pierwszych pięciu walkach w UFC, trafiając sensacyjnym uderzeniem głową Daniela Rodrigueza w maju. Ale słowa kluczowe są „w przygotowaniu”.

Gary odszedł od eliminacji dopiero w swoim ostatnim meczu. Jego walka na UFC 292 będzie jego pierwszym występem w części PPV gali MMA. Wydaje się jednak, że czuje, że podróż UFC do Bostonu nie mogłaby się odbyć bez niego.

„Myślę, że mam tę kartę 292 na plecach i gdyby nie ja, ta karta poszłaby w błoto”, zażartował Gary w niedawnym wywiadzie dla MMA, zapytany, czy martwi się, że nie. nie będzie walczył po krótkiej zmianie przeciwnika (transkrypcja via walki MMA). „Po zmianie opozycji i wszystkim, na koniec dnia jestem po prostu szczęśliwy, że fani będą mogli mnie zobaczyć, ponieważ wiem, że w Bostonie jest wielu irlandzkich i brazylijskich kibiców, którzy są bardzo szczęśliwi, że mnie tam mają Cieszę się, że fani mogą oglądać mnie na żywo w akcji”.

– Jasne – kontynuował Gary, gdy naciskano go na odpowiedź. „Jestem Irlandczykiem. Walczę w Bostonie. Mają ogromne siły irlandzkie. Jestem w Brazylii od dwóch i pół miesiąca, [and] Największa grupa Brazylijczyków jest w Massachusetts i Bostonie.

„To jest scena, podium, na które idę, a ty mówisz, że masz takich jak Sean O’Malley i Aljamin i wszyscy ci faceci, że jestem gwiazdą na karcie. Stało się to w ostatniej walce , ta walka się wydarzyła, koła się kręcą. Po prostu muszę się pokazać i robić swoje”. Mam, a świat to zobaczy.

Ian Jarry dostał walkę z Neilem Magneyem

Choć trudno jest kupić twierdzenie Garry’ego, że jest już supergwiazdą UFC, lub zarezerwować randkę PPV, jego twierdzeniu wcale nie pomaga wybór przeciwnika. Po zwycięstwie nad Rodriguezem Gary nazwał walkę z wieloletnim bramkarzem wagi półśredniej w pierwszej dziesiątce, „haitańską sensacją” Neilem Magneyem.

Niewątpliwie podstępne wezwanie dla Garry’ego, Magny okazał się punktem niepowodzenia dla wielu innych młodych kandydatów, którzy chcą dostać się do elity, ale nie jest to bitwa o zaimponowanie komukolwiek. Wygląda na to, że coś musiało być nie tak z UFC, ponieważ Gary zamiast tego został ukarany przeciwko szybkiemu uderzeniu Geoffowi Nealowi.

Niestety dla nas, wydaje się jednak, że Gary w końcu dostał to, czego chciał. Neil musiał wycofać się z walki na UFC 292 z powodu dotychczas nieujawnionego problemu zdrowotnego, a zamiast tego pojawił się Magne.

„Jeśli zostanę wezwany, oznacza to, że robię coś dobrze” – powiedział Magne, odpowiadając Gary’emu na niedawnej konferencji prasowej. „To ode mnie zależy, czy pójdę tam i pokażę tym facetom:„ Uh, może nie powinienem ponownie dzwonić do Neila? ” Coś. Ale taka jest nazwa tego sportu. Chcesz być w stanie ugruntować swoją pozycję na szczycie i upewnić się, że faceci chcą z tobą walczyć. Jeśli jesteś facetem w dywizji, o którym wszyscy mówią: „Nie, nie „nie chcę walczyć z tym facetem, daj mi kogoś innego”. I nie skontaktowano się z tobą? Moim zdaniem jesteś w złym miejscu.

UFC 292 odbędzie się w sobotę 19 sierpnia w TD Garden w Bostonie w stanie Massachusetts. Oprócz dwóch pomniejszych walk, na gali odbędzie się również walka największego pretendenta wagi koguciej pomiędzy Marlonem Verą i Pedro Munhosem, a także powrót byłego mistrza wagi średniej UFC, Chrisa Weidmana.

Dołącz do nowego krwawego łokcia

Nasz Substack to miejsce, w którym prezentujemy prace pisarzy, takich jak Zach Arnold, John Nash i Karim Zidan. Walczymy dla sportu, zawodników i kibiców. Pomóż nam, zapisując się już dziś.

Udostępnij tę historię


O autorze

Zane Szymon

Zane Simon jest redaktorem, pisarzem i głównym podcasterem w Bloody Elbow. Z serwisem związany od 2013 roku, pełniąc różne role. Przez całe życie fan sportów walki, Zane trenował zarówno boks, jak i Muay Thai. Obecnie prowadzi wieloletni podcast MMA Vivisection, który przejął od Nate’a Wilcoxa i Dallasa Winstona w 2015 roku, a także szósty odcinek podcastu, który rozpoczął się w 2014 roku. Zane jest również odpowiedzialny za rozwijanie i utrzymywanie „aktualnego składu UFC ” bojowników na Krwawym Łokciu, Jest to zasób, który pierwotnie opracował dla Wikipedii w 2010 roku.

Więcej od autora

READ  Środowa konfrontacja Matthews-McDavid może zostać wyeliminowana przez pozytywny test gwiazdy Oilers

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *