Stoisko na słowach Dvo சிக்க k: Musicie mieć niezwykłą odwagę, by nas przeprosić

Stoisko na słowach Dvo சிக்க k: Musicie mieć niezwykłą odwagę, by nas przeprosić

„Oczekuję, że premier Moraveki w końcu przeprosi za swoje bezużyteczne działania podczas epidemii. Przypominam, że w ubiegłym roku w Polsce zginęło prawie 80 tysięcy osób. Rok temu, ludzie, mamy dużą liczbę zgonów po II wojnie światowej, prowizoryczne szpitale mogłyby funkcjonować znacznie lepiej, nawet wcześniej – kiedy szpitale powiatowe były przepełnione, rozmawialiśmy o stanie pustym, gdy nie można było wykonać normalnych operacji. Wszystkie epidemie niestety wykazują wielką niekompetencję. To nie tylko ja, to ludzie z obozu – pan Soniers, pan Maximovich. Wszyscy mówią, że chaotyczne posunięcie rządu wpłynęło niestety na stan służby zdrowia i nic poza tym ”- powiedział RMF FM. Powiedział Christoph Jimenez, gość Borisa Budki.

Zapytany, czy mógłby przeprosić za krytykę planu budowy prowizorycznych szpitali, zgodnie z oczekiwaniami szefa Civic, Mike Dvo விக் k, powiedział: Najpierw premier Moraveki powinien wyjść i przeprosić Sachina za wyrzucenie 70 mln zł, które można by wydać w lepszy sposób. Czy w końcu osądzi tych, którzy zamówili aparaty oddechowe u handlarza bronią? Wreszcie, czy lepiej byłoby przeznaczyć 2 miliardy miejsc na służbę zdrowia zamiast na kampanię? Ten rząd ma tyle powodów do przeprosin, że nie należy go dziś żądać od drugiej strony (…). Premier lub p. Trzeba mieć wyjątkową odwagę, by przeprosić za którekolwiek z ich poleceń w Dvo விக் k – Dodany.

Jak zwykle mówimy „sprawdzam”, bo nie jest trudno coś powiedzieć, ale musi to być zapisane w prawie. Według moich informacji – mam nadzieję, że tak naprawdę się nie zmienią – to (podniesienie kwoty wolnej od podatku do 30 000 zł – RMF FM) będzie kolejną grą PR. Dlaczego? Dzieje się tak, ponieważ ta kwota jest przeznaczona tylko dla osób zarabiających minimalne wynagrodzenie lub do 4000 rupii. złotych, rząd jeszcze nie zdecydował. Jednocześnie – dlatego premier nie przedstawił nowego porozumienia – nie ma porozumienia w obozie rządzącym, bo jednocześnie chce się podnieść np. Składkę na ubezpieczenie zdrowotne dla innych. Z kwoty wolnej od podatku skorzystają tylko osoby o najniższych dochodach, a podatek zostanie podniesiony. Jesteśmy jasni: każdy powinien mieć taką samą kwotę wolną od podatku – Tak, RMF FM. Gość Christopha Jimeneza na Borisie Pudce planuje podnieść kwotę wolną od podatku do 30 tys. Zł. P.L.N. Media nieoficjalnie podały, że takie rozwiązanie powinno znaleźć się w nowym planie rządowym kontraktu dla Polski.

READ  Ćwiczenia międzynarodowe ACSC > Dowództwo Edukacji i Szkolenia Lotniczego > Kieruje się do Polski w celu wyświetlenia artykułu

Na pytanie, jaka jego zdaniem powinna być kwota wolna od podatku, odpowiedział: To nie jest kwestia wyścigów, to realistyczny plan. Premier Moraveki dotrzyma słowa i mam nadzieję, że wyniesie 30 000 zł. Zł z rekompensatą dla samorządów. Przypominam, że dochody z PIT są jednym z podstawowych źródeł dochodów samorządów, które borykają się z problemami finansowymi, których rząd dziś nie widzi.. Putka dodał: Popieramy zwiększanie wydatków wolnych od podatku, redukcję polityki pieniężnej i redukcję kosztów administracyjnych..

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *