Sprawdź wszystkie zdjęcia samochodu Ferrari 2024 F1 po ekscytującej premierze: PlanetF1

Sprawdź wszystkie zdjęcia samochodu Ferrari 2024 F1 po ekscytującej premierze: PlanetF1

Ferrari to najnowszy zespół, który zaprezentował swój samochód F1 na rok 2024, SF-24, i czyż nie jest ładny? Zobacz wszystkie zdjęcia samochodu Ferrari F1 2024!

Ferrari, jako siódmy zespół w stawce na rok 2024, zaprezentowało swój nowy samochód na tegoroczne mistrzostwa, we wtorek zaprezentowało na żywo SF-24 z Maranello, podczas gdy Charles Leclerc i Carlos Sainz byli obecni podczas wielkiego pokazu.

Po wypuszczeniu SF-24 nadszedł czas, aby zastanowić się nad obrazami – a Ferrari dało nam wiele do odkrycia! Zobacz wszystkie zdjęcia nowego Ferrari SF-24 poniżej…

Na zdjęciach: 2024 Ferrari F1 SF-24

Oczywiście, ponieważ Ferrari nie chciało ujawniać zbyt wiele na temat technicznych możliwości samochodu, zdjęcia premierowe opublikowane przez zespół skupiają się na estetyce samochodu.

Po wprowadzeniu zmienionych barw podczas zeszłorocznej Grand Prix Las Vegas, na barwach przeważnie czerwonych pojawia się biało-żółty element, co stanowi ukłon w stronę barw Modeny i udziału Ferrari w Mistrzostwach Świata w Długodystansowych Mistrzostwach Świata.

Zarówno samochody F1, jak i WEC mają tę samą czerwoną barwę, a samochód F1 jest pomalowany na matowy kolor.

Żółte podłużne paski nie pojawiały się na samochodzie Ferrari F1 od 1968 roku.

W przeciwieństwie do wielu innych zespołów, które do tej pory wystartowały, kolor czarny/karbonowy nie jest obfity – jedynie podłoga, panele boczne, niektóre aureole, elementy tylnego skrzydła i zawieszenie pozostają bezbarwne.

Przeczytaj następujące: Ferrari przedstawia nowy SF-24, ale nie nazywaj tego „rewolucją”

READ  Oszołomił Rangersów bramką w ostatniej sekundzie, aby kontynuować swoją zwycięską passę u siebie do piątej

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *