Słynna i długoletnia firma produkująca sery w Armstrong Close

Słynna i długoletnia firma produkująca sery w Armstrong Close

Cheese Village pod adresem 3475 Smith Drive w Armstrong.

Źródło obrazu: Prezenter / The Village Cheese Co

Właściciele The Village Cheese Company przeszli na emeryturę do Armstrong i szukają kogoś do przejęcia.

Od 25 lat Dwight i Linda Johnson wytwarzają sery rzemieślnicze w swoim słynnym sklepie i fabryce serów.

„Praca w społeczności była niesamowitym doświadczeniem, ale w tym roku kończę 75 lat” — powiedział Dwight. „Czas iść dalej.”

Johnsonowie szukają potencjalnych najemców na długoterminowy najem, najlepiej serowarów lub innych z branży mleczarskiej, ale pasowałby też minibrowar, gorzelnia lub agroturystyka.

Dwight powiedział, że lokalizacja przy Smith Drive 3475 jest świetna dla biznesu, blisko centrum handlowego i głównej trasy kolejowej.

„To dobra lokalizacja” – powiedział – „łączy nowe miasto ze starym miastem”.


Czytaj więcej: Otwiera się nowy sklep z mrożonymi jogurtami i sernikami Kamloops w słodki i puszysty sposób

Johnsonowie nie są zamknięci, dopóki nie znajdą kogoś do przejęcia. Trzy firmy zorientowane na nabiał wyraziły zainteresowanie od czasu ogłoszenia Dwighta w mediach społecznościowych w zeszłym tygodniu.

„Kiedy już dokonasz zmiany, fajnie jest mieć coś w rodzaju świętowania”.


Czytaj więcej: Niezależni sklepikarze w Penticton martwią się, że nowa ścieżka rowerowa utrudni ich zatłoczony parking

Dwight i Linda otworzyli Village Cheese w 1998 roku po sprzedaży Armstrong Cheese firmie Saputo. Z dwoma doświadczonymi serowarami na pokładzie firma wytwarza wielokrotnie nagradzane sery rzemieślnicze z pełnego mleka Okanagan.

Firma zajmuje się wszystkim, od pasteryzacji po butelkowanie w fabryce sera, a sklep z wyrobami rzemieślniczymi jest popularnym miejscem, w którym ludzie zatrzymują się po drodze przez Armstrong.


Przejdź tutaj, aby uzyskać więcej informacji o The Village Cheese Company.

Wyślij e-maila do Dwighta Johnsona, aby uzyskać więcej informacji na temat propozycji biznesowych.Aby skontaktować się z reporterem w sprawie tej historii, wyślij e-mail do Shannon Ainslie, zadzwoń pod numer 250-819-6089 lub wyślij e-mail do redaktora. Możesz również przesyłać zdjęcia, filmy lub wskazówki dotyczące wiadomości do redakcji i brać udział w comiesięcznym losowaniu nagród.


Czekamy na Twoje komentarze i opinie na temat naszych historii, ale baw się dobrze. Będziemy cenzurować lub usuwać komentarze tylko wtedy, gdy zawierają stwierdzenia lub linki nie na temat, niepotrzebne wulgarne treści, fałszywe fakty, spam lub oczywiście fałszywe profile. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące tego, co widzisz w komentarzach, wyślij wiadomość e-mail do redaktora, korzystając z powyższego łącza.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *