Seattle właśnie otworzyło flagową restaurację McDonald's inspirowaną „kosmicznym” motywem.

Seattle właśnie otworzyło flagową restaurację McDonald's inspirowaną „kosmicznym” motywem.

Miłośnicy futurystycznej architektury i fast foodów mieli powód do świętowania w piątek 22 marca, kiedy po drugiej stronie ulicy od Space Needle otwarto nowy, błyszczący, flagowy sklep McDonald's.

Jak wynika z komunikatu prasowego ogłaszającego nową lokalizację, nowa restauracja jest własnością Davida Santelanesa, franczyzobiorcy McDonald's, który jest właścicielem 19 restauracji w okolicach Seattle. Wcześniej prowadził restaurację McDonald's obok Seattle Center Zamknięte w 2022 roku Aby zrobić miejsce na budynek mieszkalny. Ale tam, gdzie McDonald's był zwykłą restauracją, nowe miejsce bardziej przypomina krótką wersję Space Needle. W komunikacie prasowym napisano, że jest on „nazywany „Times Square McDonald's” na północno-zachodnim wybrzeżu Pacyfiku”, co, daj spokój.

W „Times Square McDonald's na północno-zachodnim wybrzeżu Pacyfiku” również nie ma tradycyjnego systemu drive-thru, zamiast tego korzysta się z „zamawiania mobilnego, płatnych kiosków parkingowych” i okienka do składania zamówień w aplikacji. Klienci wchodzący do restauracji będą zachęcani do składania zamówień w kioskach cyfrowych – co stanowi część większego odejścia od tradycyjnego modelu fast foodów „powiedz człowiekowi, co chcesz zjeść”.

Do niedzieli 24 marca goście będą mogli zjeść kiełbaskę McMuffin z jajkiem za 1 dolara podczas śniadania i sześcioczęściowe McNuggets za 1 dolara w porze lunchu. W ramach uroczystości otwarcia Santillanes przekazuje 25 000 dolarów Mary's Place, organizacji non-profit, która zapewnia pomoc mieszkaniową matkom i dzieciom doświadczającym bezdomności.

Chlebnik robi pizzę

Ben's Bread Co., nowa, ekscytująca piekarnia, której współwłaściciel Ben Campbell może być w tym roku nominowany do nagrody Jamesa Bearda, rozszerzyła swoją działalność na pizzę. W rejonie Phinney Ridge odbyły się trzy wspólne wieczory z pizzą ze znanymi szefami kuchni – ostatnia z nich, 20 marca, z popularną pizzerią Lupo, a w przyszłości kolejne, co jest częścią podręcznika „nowoczesnej piekarni w Seattle” – Bake ma Sklep już wcześniej parał się pizzą, a właściciele Saint Bread otworzyli pizzerię Fremont Tivoli, a pizza jest w menu zarówno Sea Wolf, jak i jego rodzeństwa Montlake Oxbow. Podążaj za Chlebem Ben Alim Instagrama Aby otrzymać wiadomość o następnym wydarzeniu.

READ  10 zdjęć z Kosmicznego Teleskopu Jamesa Webba, które zmieniają sposób, w jaki postrzegamy wszechświat

Kedai Makan udaje się do Belltown

Według doniesień popularna malezyjska restauracja Kedai Makan otwiera drugą lokalizację w okolicy Belltown, w której gościła dobrze oceniana, ale krótkotrwała restauracja Lai Rai. Blog Kapitolu w Seattle. To było kilka lat pełnych wydarzeń dla Kedai Makan, założonej przez Kevina Borzela i Alison Wilson but Pod koniec 2022 roku zmienił się właściciel Obecnie prowadzony jest przez Joe i Lucy Yee, którzy są także właścicielami lokalizacji Hangry Panda przy Aurora Avenue.

Drugie Darkolino jest w drodze

Biznesmen Marcos Lalario Pod koniec zeszłego miesiąca ogłosił w komunikacie prasowym, że przejął na własność dawną przestrzeń Burgundian Bistro w Tangletown i planuje przekształcić ją w nową lokalizację dla swoich dwóch najpopularniejszych restauracji, sieci burgerowni Lil' Woodys i restauracji makaronowej Darkolino's. „Będzie to nasz pierwszy projekt, w którym dwie niezależne restauracje znajdą się w jednym budynku” – stwierdziła Lalario w oświadczeniu. „Goście będą mogli przynieść do Darkalino własnego burgera i dołączyć do znajomych, którzy mają ochotę na kanapkę z focaccią i koktajl inspirowany kuchnią włoską lub kieliszek wina”. Otwarcie nowej wspólnej restauracji zaplanowano na późną wiosnę.

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *