Rozproszone platformy w Ottawie otwierają się pomimo prośby o pozostanie w domu

Miasto Ottawa pomaga uwięzionym w klatkach rodzinom pokonać letnie upały, otwierając platformy natryskowe, chociaż niektóre inne obiekty parkowe są objęte ograniczeniami.

Vera Aches, urzędniczka medyczna miasta ds. Zdrowia, powiedziała podczas konferencji prasowej w środę, że z punktu widzenia zdrowia publicznego, opryskiwacze są jak stadiony i dlatego są zwolnione z ograniczeń nałożonych przez system pobytu w domu na poziomie hrabstwa.

Etches nie podały konkretnego harmonogramu, ale w środę niektórzy mieszkańcy donieśli, że na niektórych miejskich platformach tryskaczowych woda jest już bieżąca, podczas gdy inne mają zostać otwarte do końca tygodnia.

Rodziny są nadal zobowiązane do podejmowania praktycznych środków ostrożności, powiedział Aches.

„Nie spodziewamy się, że dzieci będą nosić maskę na opryskiwaczach, ale stresujemy się i zdecydowanie zalecamy, aby dzieci starały się dystansować od innych rodzin, kiedy używają spryskiwaczy” – powiedział Echs.

„Wiemy, że rozpylacze są ważnym wsparciem dla rodzin podczas rozgrzewki, więc cieszę się, że się otwierają”.

READ  Citi przygotowuje się do zerwania 36-letniego związku z Royal Bank

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *