Rozpoczęły się już prace nad zawartością do pobrania dla niezależnej gry RPG Sea of ​​Stars

Rozpoczęły się już prace nad zawartością do pobrania dla niezależnej gry RPG Sea of ​​Stars

Fantastyczna gra Sea of ​​Stars okazała się ogromnym sukcesem dewelopera Sabotage. Gra sprzedała się w 100 000 egzemplarzy pierwszego dnia, mimo że była dostępna w ramach PS Plus Extra i Game Pass, a odbiór przez krytyków był niezwykle pozytywny. Choć wielu z Was nadal uczestniczy w przygodach Zale’a i Valere, prace nad kolejną odsłoną Wojowników Przesilenia już się rozpoczęły.

Tak, DLC do Sea of ​​Stars jest obecnie w fazie rozwoju. W rozmowie z Radio-Canada dyrektor gry Thierry Boulanger potwierdził te szczegóły. Wyjaśnił, że zespół podzielił się na dwie części – niektórzy szukają trzeciej gry studia, zaś inni rozpoczęli prace nad dodaniem DLC do RPG.

DLC było właściwie rozciągniętym celem dla Kickstartera, więc stworzenie kolejnego rozdziału zawsze było częścią planu. Będzie się nazywać „Throes of the Watchmaker” i najwyraźniej będzie tworzyć narracyjne powiązania pomiędzy Sea of ​​Stars a pierwszą grą Sabotage, The Messenger, której akcja rozgrywa się tysiące lat później w tym samym miejscu. Ciekawie będzie zobaczyć, jak DLC wypełni tę lukę; Nie zdradzając szczegółów, jest już wiele rzeczy, które łączą te dwie gry, ale wygląda na to, że pójdziemy o krok dalej.

Tak czy inaczej, czy nie możecie się doczekać kolejnych Sea of ​​Stars w przyszłości? Oceń swoje hity w sekcji komentarzy poniżej.

READ  DOSTOSUJ SWOJ STYL: Oficjalny portfel Honor V – teraz coś więcej niż tylko telefon

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *