Rozmowy na czacie Drew Barrymore i Keanu Reevesa są absolutnie urocze, a Twitter się z tym zgadza

Keanu Reeves może być wszystkim Zmartwychwstanie Matrycy W dzisiejszych czasach, z Drew Barrymore bardziej znanym Inne klasyki gatunku, takie jak Nie pocałował i Krzyk, ale wielu fanów filmów bożonarodzeniowych szybko przypomni Ci, że w 1986 roku Barrymore i Reeves spotkali się w telewizyjnym filmie o świętach. Dziecko w krainie zabaw. Po 35 latach obaj spotkali się (nie po raz pierwszy) w talk show Barrymore, a widzowie nie byli przygotowani na poziom niesamowitego OMG, który mieli oglądać.

Zawsze myślałem Adam Sandler ukończył najlepszą na ekranie parę Drew Barrymore, ale myślę, że po obejrzeniu Barrymore i Keanu Reevesa wspominających przeszłość, dyskutowali o tym, co to znaczy być wolnym, a nawet tańczyć podczas niekończącego się wywiadu. Jak niektórzy Pokaz Drew Barrymore Fani na Twitterze, poważnie zastanawiam się, dlaczego te dwie ukochane gwiazdy Hollywood nie dzielą dużej części ekranu.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *