Recenzja Moonshot – wdzięczna kosmiczna komedia oddalająca się od Marsa | Kino

Recenzja Moonshot – wdzięczna kosmiczna komedia oddalająca się od Marsa |  Kino

TJego film jest mądrzejszym romansem niż science fiction, przeznaczonym do kopania dzieci z pokolenia Z. Wysyła chłopca i dziewczynę, którzy wydają się niedopasowani – biedny, pechowy, ale życzliwy Walt (Cole Sprouse z Riverdale) i bardzo kompetentny ale nerwowa Sophie (Lana Condor z To All the Boys I Loved Before) wyrusza w kosmos ze swoimi romantycznymi partnerami, którzy już podróżowali do upragnionej kolonii na Marsie. Tak więc, podczas gdy cały projekt jest heteroseksualną pamięcią kosmiczną, po drodze pojawiają się zabawne elementy: przemyślane budowanie świata (ziemia stała się, jak na Wall-E, jednym gigantycznym wysypiskiem śmieci); ostre strzały w miliardera, przedsiębiorcę z branży lotniczej (Zach Braff występuje jako ognista gwiazda Elon Muskian Tech Overlord); I urocza para gejów z problemami z zaangażowaniem (Cameron Esposito i Sunita Deshpande).

Najbardziej mile widziane wszystko to hojne posypanie dobrymi indywidualnymi krokami dzięki znakomitemu scenariuszowi scenarzysty Maxa Taxa, zdecydowanej reżyserii Christophera Winterbauera i ekipie z niezłym wyczuciem komiksu. Sprouse, który ma lwią część czasu ekranowego i większość najlepszych rang, jest szczególnie sympatycznym bohaterem, który nie jest groźny: przystojny, ale niewiele, a jego występ plasuje go gdzieś pomiędzy głupcem a bezbronnym. Walt od lat chciał dołączyć do programu kosmicznego, ale zawiódł ponad 30 razy. Kiedy zakochuje się w Jenny (Emily Rudd) w noc poprzedzającą jej podróż na Marsa, posługując się głupią logiką bohatera komedii romantycznej, decyduje, że najmądrzejszą rzeczą jest odejście w następną podróż i zmuszenie nowej znajomej Sophie do pomocy nadążać. Udając chłopaka Calvina (Mason Gooding), który już tam jest.

Prawdopodobnie scenariusz Taxi opiera się w dużej mierze na żartach na temat użytecznych, ale złych robotów, takich jak pasywno-agresywne roboty o imieniu Gary, który pracuje z Waltem w kawiarni i nadal grozi mu zwolnieniem. Pamiętaj, że ktoś ma bardzo zabawne zdanie o tym, jak konsekwencje zmuszania chłopca i dziewczynki do dzielenia pokoju to „Albo ktoś inny, albo ktoś mniej!”

READ  Zdalne przerażające działanie może prowadzić do wieloświata. Oto jak.

Moonshot został wydany 25 kwietnia na platformach cyfrowych.

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *