Raptory niszczą skromne Pistons i ustanawiają rekord większości asyst w meczu

Raptory niszczą skromne Pistons i ustanawiają rekord większości asyst w meczu

the Toronto Raptors W niedzielę na Scotiabank Arena ustanowił rekord franczyzy, zdobywając 44 asysty i zwyciężając 142-113 Tłoki z Detroit.

Raptors przez większą część drugiej połowy utrzymywali co najmniej 30-punktowe prowadzenie, a w czwartej kwarcie powiększyli się aż o 40 punktów. Łączna suma 142 punktów to także trzeci wynik w historii klubu pod względem liczby zdobytych punktów w sezonie zasadniczym.

W rezultacie Pistons ponieśli 11. porażkę z rzędu i nadal mają najgorszy bilans w lidze (2-12).

Toronto prowadziło 20 punktami na dziewięć minut przed końcem drugiej kwarty po objęciu prowadzenia 25-6. Większość z nich była napędzana przez Scotty’ego Barnesa i zawodników rezerwowych Ashiwa jest cennaktóry w tym odcinku zdobył 10 punktów.

Barnes spisał się znakomicie przez cały mecz. Wschodząca gwiazda trzeciego roku zakończyła mecz z 17 punktami, trafiając 7 z 11 celnych strzałów (3 z 4 z dystansu), ustanawiając rekordy meczów z 9 asystami i 7 zbiórkami, a także najwyższym w karierze 37 punktami. 25 minut pracy.

Wszystkie startery Raptors – z wył OG Anunoby – który powrócił po trzech meczach nieobecności – zakończył z dwucyfrowym dorobkiem punktów.

To zdecydowanie bardzo potrzebne zwycięstwo po przegranych dwóch ostatnich meczach z silnymi drużynami z Konferencji Wschodniej. Zaczęli także solidnie od skoku, co nękało ich na początku tygodnia w meczach z Washington Wizards i Milwaukee Bucks.

Wysiłek ten zmierzył się z drużyną z Detroit, która miała mnóstwo byłych zawodników z pierwszej dziesiątki. Niektórzy z nich grają w swoich drugich drużynach w NBA i szukają szansy na odkupienie – m.in Marvin Bagley III, Jamesa WisemanaI Kevina Knoxa po drugie. Inne to nowsze wersje – np Kida Cunninghama, Osara Thompsona I Jadena Ivy’ego — dla zespołu Pistons, który w dwóch z ostatnich trzech sezonów zakończył sezon z najgorszym bilansem na Wschodzie.

READ  Wyniki finałowe Pucharu Świata Leogang XC 2022

Dzięki zwycięstwu Raptors po czterech meczach u siebie prowadzą na 2:2. Następnie przez cztery z pięciu meczów będą na wyjazdach, zaczynając od rozgrywanego w sezonie meczu o mistrzostwo przeciwko drużynie Orlando Magia Wtorek.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *