Raport surowych ocen WWE – 25.12.2023

Raport surowych ocen WWE – 25.12.2023

25 grudnia edycja „WWE Raw”, która była najlepszą edycją roku, odnotowała gwałtowny spadek oglądalności, do najniższego w historii.

WrestleNomics„Specjalne wydanie „Raw” przyciągnęło według doniesień zaledwie 698 000 widzów, co stanowi spadek o 55% w porównaniu z edycją „Raw” z 18 grudnia”. Ostatni odcinek, wyemitowany w Boże Narodzenie, przyniósł jeszcze większy spadek oglądalności kluczowa grupa wiekowa od 18 do 49 lat, odnotowując ocenę 0,47 i spadek o 62% w porównaniu z poprzednimi liczbami. W raporcie dodano także, że analogiczny program „Raw” z ubiegłego roku, który był emitowany dzień po Bożym Narodzeniu , zanotował 1 074 000 widzów, co jest liczbą znaczącą.Różnica w porównaniu do tegorocznej pozycji nr 2, ale w zeszłym tygodniu oglądalność była, co zrozumiałe, niska ze względu na emisję programu w Boże Narodzenie.

Chociaż oglądalność spadła w ciągu ostatnich dwóch tygodni, w grudniu WWE wzrosło o 8% w kluczowej grupie demograficznej w porównaniu z grudniem ubiegłego roku, podczas gdy oglądalność w czwartym kwartale w porównaniu z rokiem ubiegłym odnotowała większy wzrost o 22%.

„Najlepsze z najlepszych” roku 2023 dla „Raw” The Miz otworzył program, po którym nastąpiły wywiady z Sethem Rollinsem, Becky Lynch i Codym Rhodesem, a także najlepsze mecze 2023 r. Niektóre z meczów wyemitowanych na tym „Raw” W zeszłym tygodniu odbyły się walki Seth Rollins kontra AJ Styles na Night of Champions, Gunther kontra Chad Gable na Raw, Bad Bunny kontra Damian Priest na Backlash oraz Cody Rhodes kontra Brock Lesnar na SummerSlam.

READ  Trevor Noah opuszcza The Daily Show

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *