Rankingi mocy dla „RuPaul’s Drag Race UK”, sezon 5, odcinek 10: Następną brytyjską gwiazdą „Drag Race” jest…

Rankingi mocy dla „RuPaul’s Drag Race UK”, sezon 5, odcinek 10: Następną brytyjską gwiazdą „Drag Race” jest…

zapraszamy RuPaul’s Drag Race w Wielkiej Brytanii Rankingi mocy! Co tydzień recenzujemy nowy odcinek programu RuPaul’s Drag Race w Wielkiej Brytanii Sezon 5, aby ustalić, które królowe były na wysokim poziomie, a które potrzebowały pilnej opieki. A teraz nadszedł czas, aby ponownie zakończyć sezon ostatnim spojrzeniem na finałową trójkę.

3. miejsce: Tomara Thomas (w zeszłym tygodniu: 3)

Jej wykluczenie było dość bezceremonialne – poza komentarzem Alana Carra, że ​​jej wycofanie się nie było „dynamiczne”, tak naprawdę nie spotkała się z żadną krytyką – ale ostatecznie myślę, że trzecie miejsce jest właściwą pozycją dla Tomary. Przeglądając jej osiągnięcia w wydaniu z tego tygodnia Peruka! Przypomniało mi to, szczególnie w środkowej części zawodów, że Tomara naprawdę jest siłą, z którą należy się liczyć. Jednak w Snatch Game, kiedy zebrała ogromne pochwały za swoją grę z Robinem Williamsem, wydawało się, że przez jakiś czas działała na autopilocie. Ru był zakochany i wszystko, co powiedziała Tomara, wywołało u niego wielki śmiech. Jaki jest sens wkładać więcej wysiłku, jeśli otrzymujesz tego rodzaju zachętę od ostatecznego decydenta?

Cóż, podobnie jak wcześniej Alyssa Edwards i Juniper’s Blonde, Tomara była reżyserowana przez tę samą królową, która chłonęła każde jej słowo. Ru wybiera swoich faworytów w miarę upływu sezonu, ale samo zapewnienie mu rozrywki zwykle nie wystarcza, aby doprowadzić go do mety. Tomara, która zmierzyła się z dwoma gigantami, każdy z trzema Odznakami RuPetera, zwyciężyła. Liczę jednak, że Tomara kiedyś powróci. Ru nie zapomina o ludziach, którzy go rozśmieszają, nawet jeśli na koniec sezonu nie zdobędą korony.

Wicemistrz: Michael Marulli (w zeszłym tygodniu: 1)

Michael naprawdę mnie zaskoczył w tym sezonie. Nie wiedziałam, czego się po niej spodziewać, biorąc pod uwagę teledysk Meet the Queens, ale od razu była zabawna, kochana i dawała niesamowity wachlarz występów. Naprawdę, myślę, że w innym sezonie niż ten mówimy o Michaelu jako o królowej, która tak długo rządziła całą konkurencją. To świadczy o tym, jak wspaniałym jest to aktorem, ponieważ Michael był czarnym koniem, który dotarł do samego końca. Poczułem, że wbrew nadziei pokładam nadzieję, że nadal uważam, że ona ma szansę wszystko wygrać.

Niestety, ostatecznie historia potoczyła się zgodnie z oczekiwaniami i zwyciężyła Ginger Johnson. Ani trochę nie mogę winić decyzji Rue, biorąc pod uwagę, jak dominująca była Ginger w tym sezonie, ale nadal jest mi trochę smutno z powodu Michaela. Mam nadzieję, że kiedyś, gdy będzie miała szansę odpocząć, Michael znów odnajdzie swoją drogę drag Race. Robi na mnie wrażenie osoby, która łatwo wygrywa wszystkie gwiazdy Lub kontra świat sezonie i zdecydowanie chciałbym zobaczyć ją ponownie w zawodach. Nie sądzę drag Race Podróż byłaby kompletna bez korony na jej głowie.

Zwycięzca: Ginger Johnson (w zeszłym tygodniu: 2)

Jak powiedziałem wcześniej, Ginger był po prostu lepiej przygotowany do wszystkich części gry drag Race Bardziej praktyczny niż ktokolwiek, kogo widzieliśmy od bardzo długiego czasu. Mówię oczywiście o wyzwaniach i pasach startowych, ale także o tym drag Race Jako produkcja. Ginger miał do opowiedzenia dowcipy w konfesjonale, historie do podzielenia się w pracowni i wiedział, jak przeprowadzić wywiad z RuPaulem i Michelle Visage w finale sezonu. Przez cały sezon była wytrawną profesjonalistką i choć w przeszłości używano określenia „profesjonalistka”, żeby wsadzić królową do pudełka, Ginger nie była w stanie wrzucić do pudełka. Była zbyt zajęta byciem Jacqueline we wszystkich branżach.
Nic więc dziwnego, że jako kolejny krok w stronę Wielkiej Brytanii pojawi się po drugiej stronie drag Race Super gwiazda. Może nie była moim osobistym faworytem, ​​ale jak mogę polemizować z jej występem w tym sezonie? Jej osiągnięcie było gigantyczne. A kiedy partner Ginger, Ben, błagał ją, aby nie brała już udziału w programie, pomyślała, że ​​to już wykluczone. Wygląda na to, że Michael powróci i ponownie stoczy dobrą walkę; Jeśli Ginger naprawdę potrafi walczyć w pojedynkach jeden na jednego, lepiej, żeby teraz została nagrodzona za swoją dominację. Gratulacje dla naszej nowej koronowanej królowej – niech nadal rządzi!

READ  Alex Garland twierdzi, że skończył z reżyserowaniem na „możliwą do przewidzenia przyszłość”

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *