Ralph Fiennes z Spectre ujawnia ogromne wycięcie, z którym walczył z powodu Jamesa Bonda

Ralph Fiennes nie jest obcy graniu złego faceta. Przez karierę, w której grał nikczemną postać Lista Schindlerai w BrugiiI oczywiście Harry Potter Serial, facet doskonale ćwiczy w sztuce groźby. Ale nawet on ma ikonę, jeśli chodzi o niektóre postacie, a jeśli chodzi o jego rolę w Czwarty film o Jamesie Bondzie Daniela Craiga duchNiedawno Fiennes ujawnił, że walczył o wycięcie ze swojego wcielenia M. o ogromny zwrot akcji. I bardziej szaleni, sądzimy, że wiemy, jak to objawienie zostało ostatecznie zachowane w drugim filmie reżysera Sama Mendesa 007.

Ten ogromny duch, walcz z Ralphem Fiennesem

W rozmowie o Josh Horowitz szczęśliwy smutny zdezorientowany Przedstawiono podcast, pracę Fiennesa jako najnowszego szefa szpiegów w uniwersum Bonda. Podczas gdy aktor występował w promocji w jego pracy Człowiek królaZ pewnością miał wiele do powiedzenia na temat swoich powiązań ze światem Jamesa Bonda. Najbardziej szokującym odkryciem był fakt, że według samego Ralpha Fiennesa miał zhakować M duch. Oto dlaczego z tym walczę:

Myślę, że teraz mogę powiedzieć, że musiałem walczyć z próbą Sama w Spectre, aby zrobić M – powiedziałem, że nie chcę grać M, a potem odwrócić się i zrobić z niego złego faceta. M nigdy nie jest złym facetem. Musiałem więc przeprowadzić kilka intensywnych dyskusji z Samem, mówiąc: „To nie pasuje do mnie”. … To było tak, jakby to było niebieskie pole czy coś, ale to była czerwona smuga.

Z pewnością były momenty, w których M z przeszłości i teraźniejszości angażował się w sprawy, które mogły być nieco niejednoznaczne. Nawet Gareth Mallory z Ralpha Fiennesa nie był odporny na takie rzeczy, jak… Nie ma czasu na śmierć Piła Jego brudny mały sekret, znany jako „Projekt Herakles” zagrażać światu. Ale M nigdy nie był absolutnym złoczyńcą i był uważany za świętą postać w rodzinie MI6, wraz z Moneypennym i Q. Jednak transformacja, z którą walczył Fiennes, wydaje się rzucać w to głową. duch W końcu tylko z inną postacią trzyma nóż.

READ  Kenny Omega na wypadek, gdyby AEW współpracowała z innymi firmami

(Źródło zdjęcia: Danjaq, LLC i MGM)

Jak ten zwrot został zmodyfikowany w ostateczny kształt Spectre

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *