Przestrzenie mieszkalne na świeżym powietrzu to najgorętszy trend w renowacji domów

Przestrzenie mieszkalne na świeżym powietrzu to najgorętszy trend w renowacji domów

Ludzie przechadzają się po Ridge Meadows Home Show, myśląc o projektach typu „zrób to sam”, nowych produktach i renowacjach, które sprawią, że ich miejsce będzie bardziej przyjazne i przyjemne.

Cóż, na pewno wpadną na wiele fajnych pomysłów w programie.

Według lokalnych ekspertów jednym z aktualnych trendów jest tworzenie większej liczby przestrzeni do życia na świeżym powietrzu.

Zaczęło się od pandemii COVID-19, zamykania firm i zmuszania ludzi do spędzania większej ilości czasu w domu, powiedział Alex Yakovichenko, dyrektor generalny Haney Builders’ Supplies. Ta firma sponsoruje rodzinny festiwal pokazów domowych, a oni są w środku pokazu ze stoiskiem na placu.

Yakovichenko powiedział, że podczas tej pandemii widział wielu seniorów, którzy przychodzili do pracy przy projektach takich jak ogrody, tarasy, ogrodzenia, architektura krajobrazu, kostka brukowa i inne ulepszenia zewnętrzne.

„Zostały bardzo zawyżone przez COVID” – powiedział.

Spodziewa się, że jeszcze w tym roku wystartuje, gdy nadejdzie okres dobrej wiosennej pogody.

Kathy Newman zajmuje się tą dziedziną od dziesięcioleci i dodała, że ​​obserwuje gorący trend w kierunku kuchni na świeżym powietrzu.

„To jest teraz najważniejsze – przestrzeń życiowa na świeżym powietrzu” – powiedziała.

Istnieje szeroki wybór, w zależności od ilości miejsca i budżetu. Większość jest zadaszona i obejmuje grillowanie, a inne funkcje to mini lodówki, szafki, miejsca do przygotowywania posiłków, kominki na zewnątrz, a nawet telewizory na zewnątrz.

Newman dodał, że popularne są również małe ogrody kosmiczne, w których ludzie mogą uprawiać własne produkty.

Omówili również, w jaki sposób ludzie przechodzą w kierunku produktów, które wymagają niewielkiej konserwacji na zewnątrz, takich jak sztuczna murawa i tarasy zbudowane z drewnianych produktów kompozytowych, które można myć pod ciśnieniem, a nie malować lub utwardzać.

„Ludzie pracują przez wiele godzin, muszą dojeżdżać do pracy i chcą ograniczyć koszty utrzymania oraz poprawić jakość życia” – powiedział Newman.

READ  Bengaluru Aerospace Fair promujące prywatny przemysł kosmiczny

Yakovichenko powiedział, że ludzie mogą wpaść na wiele dobrych pomysłów na domowym pokazie.

„Uwielbiam oglądać program i widzieć, co ludzie przynieśli” – dodał.

Travis Franklin jest pośrednikiem w handlu nieruchomościami i doradza sprzedawcom, jak sprawić, by ich domy wyglądały jak najlepiej. Jest bardzo zaangażowany w program, niezależnie od tego, czy pracuje jako reżyser, czy jako kierowca McDonald Realty, który przewozi gości po terenie.

„Jesteśmy tam, aby świadczyć usługi społeczne i jest to świetna zabawa” – powiedział.

Kiedy ludzie chcą poprawić wygląd swoich domów, zawsze mówi im, aby zaczęli od podłóg, malowania i wykończeń.

„Te rzeczy są stosunkowo tanie” – powiedział – „i to robi ogromną różnicę”.

Powiedział, że ludzie powinni rozejrzeć się za najnowszymi stylami podłóg i ulubionymi kolorami, aby zaktualizować swoje domy.

„Rzeczy zmieniają się cały czas”.

Pokaz domu obejmuje wiele elementów, które mogą poprawić wygląd nieruchomości.

„Wiele dobrych rzeczy, które nie doprowadzą do upadku banku”.

Ludzie, którzy muszą zaktualizować swoje kuchnie, będą skłonni wydać trochę więcej, ale powiedział, że nowe blaty i backsplashes to przyciągające wzrok ulepszenia, które „zrobią różnicę”.

Powiedział, że wizyta na targach domowych i rozmowa z niektórymi wystawcami to świetne miejsce do rozpoczęcia procesu renowacji.

„Wpadniesz na wiele pomysłów” — zapewnił Franklin. „Organizatorzy wykonują świetną robotę, przygotowując to, upewniając się, że jest dobry miks”.

Pokaz domowy Ridge Meadows odbędzie się: 16:00-21:00 w piątek, 5 maja; 10:00 do 20:00 w sobotę 6 maja; oraz od 10:00 do 16:00 w niedzielę 7 maja w Planet Ice i Albion Fairgrounds, pod adresem 23588 Jim Robson Way, w Maple Ridge.

Bilety w cenie 5 zł od osoby lub 8 zł od rodziny. Festyn rodzinny jest bezpłatny.

Aby uzyskać więcej informacji, przejdź do Ridgemeadowshomeshow.com.

READ  Rakieta syntezy jądrowej ma na celu przyspieszenie eksploracji kosmosu


Czy masz wskazówkę dotyczącą historii? E-mail: [email protected]

Jak my Facebook I poszliśmy za nim Świergot.

Dom i ogród, Mabel Ridgebet Meadows


Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *