Program „Zdrowie psychiczne w ruchu” jest korzystny dla programów młodzieżowych w Yorku i South Simcoe

Według Kanadyjskiego Stowarzyszenia Zdrowia Psychicznego, zdrowie psychiczne młodych ludzi jest obecnie w kryzysie, problem zaostrzony przez globalną pandemię.

Ale bez względu na to, czy „biegasz, chodzisz, jeździsz konno”, czy „masz nadzieję, skaczesz lub skaczesz”, niezależnie od tego, jaki pęd do przodu wybierzesz w nadchodzących tygodniach, może pomóc młodym ludziom w Yorku i South Simcoe uzyskać pomoc, której potrzebują w związku ze zdrowiem psychicznym w ruchu.

Mental Health in Motion, największa coroczna zbiórka funduszy organizowana przez Kanadyjskie Stowarzyszenie Zdrowia Psychicznego (CMHA) w rejonie York i South Simcoe, ponownie znajduje się w stanie wysokiej gotowości, tym razem w formacie wirtualnym po zrobieniu rocznego urlopu w pierwszych dniach COVID- 19.

Celem wydarzenia jest zebranie ponad 125 000 dolarów, które trafią bezpośrednio na programy młodzieżowe, w tym na MOBYSS Bus CMHA, pierwszą i jedyną mobilną przychodnię zdrowia dla osób w wieku od 12 do 25 lat w Ontario.

„75 procent wszystkich dorosłych zgłasza wystąpienie choroby psychicznej w okresie dojrzewania” – mówi Rebecca Shields, dyrektor wykonawczy Canadian Mental Health Association (CMHA) w York i South Simcoe. „Jesteśmy bardzo wdzięczni naszym darczyńcom, uczestnikom i zwolennikom, zwłaszcza firmie Staples Canada, która przewidywała straszny wpływ pandemii na zdrowie psychiczne wszystkich, zwłaszcza młodych ludzi, i robimy krok naprzód, aby coś zmienić”.

Wśród osób, które chcą coś zmienić, jest Catherine Matzig, starszy dyrektor ds. Filantropii w CMHA York Region i South Simcoe. Po tym, jak wyznaczyła sobie osobisty cel, jakim jest przebiegnięcie 100 km do 13 czerwca, w wirtualny dzień premiery programu Mental Health in Motion, mówi, że uczestnicy mogą wyznaczać sobie własne cele, zbierając przyrzeczenia dla organizacji.

„To pierwszy rok wirtualnego wydarzenia i … zachęcamy ludzi do biegania, chodzenia i jazdy, ale także do skakania, skakania i skakania” – mówi. „Zwykle jest 5, 10, 20 kilometrów, ale w tym roku uczestnicy mogą„ wybrać własną przygodę ”. Możesz wyznaczyć sobie dystans do celu i robić to w czasie. Mamy świetną grupę głównych uczestników, którzy są z nami od od wielu lat i jesteśmy zaangażowani w zdrowie psychiczne młodzieży, CMHA, i to jest wydarzenie Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy uzyskać ich ciągłe wsparcie i wsparcie od nowych ludzi w naszej społeczności, a także od tych, którzy rozumieją, że zdrowie psychiczne, w szczególności w tym roku, jest na To część naszych ciągłych rozmów na temat skutków pandemii dla naszego zdrowia psychicznego i młodości.

READ  5 powodów, dla których GTA 6 dodaje wiele lokalizacji za pośrednictwem DLC

„Epidemia wywiera nieproporcjonalny wpływ na ich zdrowie psychiczne i dlatego to wydarzenie jest w tym roku ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej, aby zapewnić, że nasze programy i usługi pozostaną otwarte i dostępne zawsze, gdy jakakolwiek młoda osoba w naszej społeczności poprosi o wsparcie”.

Rejestracja w Mental Health in Motion jest teraz bezpłatna i otwarta.

Programy wchodzące w skład inicjatywy będą odbywały się domyślnie i potrwają do końca czerwca.

Chociaż możesz rozpocząć swoją „prywatną przygodę” w dowolnym momencie, CMHA będzie gospodarzem wirtualnego wydarzenia inauguracyjnego w niedzielę 13 czerwca o godzinie 9 rano, zapewniając wiele okazji do nawiązania kontaktów z innymi uczestnikami.

„To, co staramy się osiągnąć w okresie poprzedzającym wydarzenie otwierające, to stworzenie społeczności kibiców, ponieważ wiemy, że poczucie wspólnoty, w której wszyscy spotykają się w jednym miejscu w ciągu jednego dnia, aby wspierać to wydarzenie i wspierać naszą młodzież jest w tym roku niemożliwe, dlatego stworzyliśmy szereg wydarzeń, które go poprzedziły. Wirtualny mecz się rozpoczyna ”- mówi pani Matzig. „Ludzie pomogli nam stworzyć motywacyjną playlistę związaną ze zdrowiem psychicznym w ruchu, którą udostępniamy na Spotify. Zorganizowaliśmy wirtualną sesję jogi dla biegaczy i rowerzystów sponsorowaną przez lululemon Upper Canada Mall. Zaprosiliśmy uczestników do udziału w naszej serii Virtual Speaker Series.

Ładowanie…

Ładowanie…Ładowanie…Ładowanie…Ładowanie…Ładowanie…

Ostatni raz wydarzyło się to w maju podczas Tygodnia Zdrowia Psychicznego. W tym roku staraliśmy się zjednoczyć ludzi na różne sposoby i zbudować społeczność wokół zdrowia psychicznego w ruchu na kilka kreatywnych sposobów, biorąc pod uwagę, że wszyscy nas łączy – ale wciąż jesteśmy daleko od siebie. Zachęcamy do rejestracji. Bardzo łatwo jest stworzyć własną stronę do zbierania funduszy i zaprosić przyjaciół, rodzinę i współpracowników, aby wspierali Cię we wspieraniu organizacji. Dlaczego tak bardzo Cię to interesuje, jest niezwykle przydatne, zwłaszcza teraz ”.

READ  „Dogoń otwarty dostęp”

Aby uzyskać więcej informacji o wydarzeniu Mental Health in Motion – w tym o tym, jak zarejestrować lub złożyć zobowiązanie swojemu ulubionemu uczestnikowi – odwiedź cmhainmotion.ca.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *