Posłuchaj, oferty inteligentnych głośników Sonos oferują duże oszczędności w najlepszych cenach

Inteligentne głośniki zrewolucjonizowały w ostatnich latach sposób, w jaki korzystamy z urządzeń audio, ułatwiając słuchanie muzyki, podcastów, wiadomości i innych treści bez użycia rąk. Głośniki Sonos są najlepsze i chociaż rzadko widujemy produkty tej firmy w sprzedaży, czasami trafi się oferta, która jest zbyt dobra, aby ją przegapić. W tej chwili Best Buy oferuje zniżki na wiele inteligentnych głośników Sonos, obniżając ceny nawet o 45 dolarów. Ta oferta nie ma ustalonej daty wygaśnięcia, więc musisz dokonać zakupu wkrótce, ponieważ oszczędności mogą zniknąć w dowolnym momencie.

Aktualizacja do Sonos One (2. generacji) to świetny sposób, aby móc słuchać ulubionych piosenek, a także sterować inteligentnymi urządzeniami domowymi, ponieważ zapewnia doskonały dźwięk i zawiera zarówno Alexę, jak i Asystenta Google, a także cztery funkcje dalekiego zasięgu mikrofony. Dlatego ten model pozostaje ulubionym głośnikiem Sonos dla użytkowników Androida. Oferuje także zaktualizowany procesor i więcej pamięci niż jego poprzednik. Ponadto na górze znajdują się łatwo dostępne dotykowe elementy sterujące, w tym wyciszanie mikrofonu, gdy jest to potrzebne. Teraz możesz zdobyć jednego dla swojego domu Tylko 175 dolarówZaoszczędź 45 dolarów.

Lub w tańszej opcji możesz kupić… Sonos One SL za 159 dolarów, oszczędzając 41 USD w stosunku do ceny katalogowej. To w zasadzie ta sama konstrukcja, ale należy pamiętać, że w tym modelu brakuje mikrofonu, więc utracisz funkcję sterowania głosowego dostępną w drugiej opcji.

Aby uzyskać jeszcze większe oszczędności, zapoznaj się z naszymi ofertami inteligentnego domu obejmującymi więcej opcji głośników, a także termostaty, oświetlenie i nie tylko. Możesz też sprawdzić aktualne oferty słuchawek i słuchawek, aby kupić coś, co możesz zabrać ze sobą w podróż.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *