Ponad 6,5 miliona osób obejrzało, jak odwołany przysięgły dzieli się swoją pierwszą zabawną reakcją na widok Trumpa na sali sądowej: „Wyglądał mniej pomarańczowo”

Ponad 6,5 miliona osób obejrzało, jak odwołany przysięgły dzieli się swoją pierwszą zabawną reakcją na widok Trumpa na sali sądowej: „Wyglądał mniej pomarańczowo”

Po wyszukaniu obywateli, którzy potrafiliby zachować bezstronność podczas postępowania sądowego, ostatecznie wybrano 12 ławników, którzy mają podjąć decyzję w sprawie byłego prezydenta Historyczny proces Donalda Trumpa dotyczący cichych pieniędzy.

Dla tych, którzy potrzebują podsumowania: oskarżenia wobec Trumpa – i istnieją – 34 przypadki fałszowania ksiąg handlowych – Dotyczy płatności w wysokości 130 000 dolarów dokonanej przez byłego prawnika Trumpa, Michaela Cohena, na rzecz Stormy Daniels za rzekome „uciszanie roszczeń”. [Trump] Według „Huffington Post” miał pozamałżeński romans z gwiazdą porno Stormy Daniels Raporty. Ze swojej strony Trump zaprzeczył tej kwestii, mówiąc: Roszczenia Prokuratorzy kierują się motywacją polityczną.

Donald Trump siedzi z notatnikiem na sali sądowej, a po jego obu stronach stoi dwóch mężczyzn

Yuki Iwamura/Pool/AFP za pośrednictwem Getty Images

Oświadczenia wstępne rozpoczęły się dziś rano, a gdy sędzia, prawnicy, Trump i świadkowie weszli na salę sądową, nagrania odwołanych przysięgłych zaczęły trafiać do Internetu.

Zbliżenie na spacerującego Donalda TrumpaZbliżenie na spacerującego Donalda Trumpa

Brendan MacDiarmid/Pool/AFP za pośrednictwem Getty Images

Jeden wideo Otrzymane wiadomości pochodziły od reportera MSNBC, który zapytał jednego ze zwolnionych przysięgłych o moment, w którym zdał sobie sprawę, że najprawdopodobniej zostanie wezwany do udziału w procesie Trumpa, a także o jego doświadczenia z procesem selekcji.

Kobieta w profilu ubrana w czarną sukienkę, brzmi nakładka tekstowa Kobieta w profilu ubrana w czarną sukienkę, brzmi nakładka tekstowa

Kobieta w profilu ubrana w czarną sukienkę, brzmi nakładka tekstowa

MSNBC/przez tiktok.com

„Byliśmy tu we wtorek od 9:00, ale o 16:00 zdaliśmy sobie sprawę, że chodzi o tę sprawę, więc weszliśmy na salę sądową i zobaczyliśmy Donalda Trumpa. Byłem zszokowany” – powiedział odwołany ławnik.

„Siedziałem [in the] Drugi rząd w odległości sześciu stóp od siebie. Kiedy uświadomiłem sobie, że Trump tam jest, powiedziałem: „O mój Boże”. Nie mogłam w to uwierzyć… wszyscy byli zszokowani. „Wszyscy byli zamrożeni”.

Zwolniony juror rozmawia z MSNBC OUTSIDEZwolniony juror rozmawia z MSNBC OUTSIDE

Zwolniony juror rozmawia z MSNBC OUTSIDE

Zwolniony juror rozmawia z MSNBCZwolniony juror rozmawia z MSNBC

Zwolniony juror rozmawia z MSNBC

MSNBC/przez tiktok.com

Reporter zapytał następnie o ich wrażenia na temat Trumpa, a pierwszą rzeczą, która padła z ust zwolnionego jurora, było…

READ  Wiadomości o koronawirusie dzisiaj: Ontario zgłasza 1053 więcej przypadków, osiem zgonów w sobotę; Ustępująca kanclerz Angela Merkel wysuwa ostatnią apel do Niemców o zaszczepienie się
Zwolniony juror ma na sobie puchową kurtkę i gestykuluje podczas przesłuchaniaZwolniony juror ma na sobie puchową kurtkę i gestykuluje podczas przesłuchania

Zwolniony juror ma na sobie puchową kurtkę i gestykuluje podczas przesłuchania

Zdymisjonowany ławnik twierdzi, że wszyscy wstrzymali oddech, gdy uświadomili sobie, czego dotyczył procesZdymisjonowany ławnik twierdzi, że wszyscy wstrzymali oddech, gdy uświadomili sobie, czego dotyczył proces

Zdymisjonowany ławnik twierdzi, że wszyscy wstrzymali oddech, gdy uświadomili sobie, czego dotyczył proces

MSNBC/przez tiktok.com

…”Wyglądał mniej pomarańczowo.”

        MSNBC/przez tiktok.com        MSNBC/przez tiktok.com

„Nie wygląda na wściekłego” – kontynuowali. „Myślę, że wygląda na znudzonego. Chce, żeby to się już skończyło i poszedł zająć się swoimi sprawami”.

Jak na ironię, mogło im się coś spodobać w związku z tym komentarzem o „nudzie”, ponieważ podzieliło się nim kilku reporterów na sali sądowej. Wyglądało na to, że Trump kilka razy zasypiał.

Twitter: @davidmackau

Niezależnie od tego, był to pierwszy raz, kiedy odwołany przysięgły został wezwany do zasiadania w ławie przysięgłych Powiedzieli, że stali się obywatelami niecały rok temu. Jaką próbę musimy wywołać!

Ned Windrow

"Internetowy geek. Myśliciel. Praktyk od piwa. Ekspert od bekonu. Muzykoholik. Certyfikowany guru podróży."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *