Polska kawa White Bear napędza rozwój małoformatowych sklepów franczyzowych

Polska kawa White Bear napędza rozwój małoformatowych sklepów franczyzowych

Ta sieć palarni kawy specjalistycznej i kawiarni planuje otworzyć w tym roku sześć nowych punktów sprzedaży i unowocześniła swój model franczyzowy, aby ułatwić prowadzenie działalności operatorom z wieloma lokalizacjami i modelom sklepów o mniejszym formacie.

Lokale White Bear Coffee charakteryzują się jasnym wystrojem i przyciągającym wzrok designem sklepu White Bear Coffee


Polska White Bear Coffee planuje otworzyć sześć nowych lokali do 2024 roku i unowocześniła swoją ofertę franczyzową, umożliwiając franczyzobiorcom wprowadzenie do swojej działalności mniejszych modeli sklepów stacjonarnych.

Białostocka sieć palarni i kawiarni speciality otworzyła sześć nowych sklepów, w tym w Krakowie i Lublinie, aby do 2023 roku osiągnąć 15 placówek. Pozostałe dziewięć sklepów również odnotowało w ubiegłym roku wzrost sprzedaży, osiągając wzrost obrotów o 37% rok do roku.

Firma White Bear Coffee, obsługująca kanały kawy biurowej, sprzedaży i usług gastronomicznych, uruchomiła w 2023 roku program lojalnościowy obejmujący mobilną przedsprzedaż i oparty na aplikacji.

„Franczyza White Bear Coffee notuje systematyczny rozwój. Ale nie tylko my się rozwijamy, rosną także nasi franczyzobiorcy. Dwóch naszych partnerów zdecydowało się już na otwarcie dodatkowych lokalizacji w innym mieście, co pokazuje, że marka może szybko i łatwo skalować się.” powiedział Łukasz Kalisiński, współwłaściciel White Bear Coffee.

Tegoroczna ekspansja White Bear Coffee skupi się na niewykorzystanych jeszcze województwach Polski, m.in. świętokrzyskim, pomorskim i łupuńskim. White Bear Coffee twierdzi, że w ramach odnowionego modelu franczyzowego partnerzy wprowadzą kioski z możliwością sprzedaży wyłącznie na wynos i mobilne wózki z kawą, aby pomóc franczyzobiorcom w otwieraniu dodatkowych punktów i dotrzymać kroku rosnącemu spożyciu kawy na wynos w całym kraju.

READ  Zwycięzcy Sobina dołączają do Israel Camera Jerusalem dla polskiego wywiadu

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *