Podsumowanie Samsung Unpacked 2024: Galaxy AI, S24 Ultra, Smart Ring i nie tylko

Tym razem Samsung wypuści na rynek trzy modele Galaxy S. Chociaż modele Standard i Plus nigdy nie były tak efektowne jak Ultra, firma dodała w tym roku kilka ulepszeń funkcji, dzięki czemu oba są obiecującym duetem urządzeń.

Ogólnie rzecz biorąc, telefony wydają się cieńsze i lżejsze niż poprzednie modele, a ich konstrukcja z płaskimi krawędziami z szacunkiem przypomina mi iPhone'a. Jest dostępny w kolorach fioletowym, żółtym, szarym i czarnym, z maksymalnie 512 GB pamięci i 12 GB pamięci RAM.

Galaxy S24 i S24 Plus oferują teraz zmienną częstotliwość odświeżania. Oznacza to, że monitory dostosują swoją płynność w zależności od wykonywanego zadania; Niższa częstotliwość odświeżania podczas oglądania nieruchomych obrazów i wyższa częstotliwość odświeżania w przypadku bardziej dynamicznych działań, takich jak gry. Jest także jaśniejszy niż kiedykolwiek przy jasności 2600 nitów – to znacznie więcej niż iPhone 15, który ma jasność 2000 nitów.

Ponadto: nowy Galaxy S24 Samsunga przewyższa iPhone'a 15 Pro w bardzo znaczący sposób

Wzrost wydajności nowych wyświetlaczy LTPO powinien działać w połączeniu z większymi akumulatorami o pojemności 4000 mAh i 4900 mAh, czyli o 100 mAh więcej niż w zeszłorocznych modelach, chociaż ładowanie modeli Standard i Plus jest nadal ograniczone odpowiednio do 25 W i 45 W. W. Nie ma obsługi ładowania bezprzewodowego Qi2.

Sercem telefonów jest najnowszy chipset Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, który zapewnia lepszą wydajność graficzną i przetwarzanie AI. Więcej pamięci RAM otrzymasz w modelu Plus (12 GB zamiast 8 GB), za to, co jest tego warte.

Jeśli chodzi o aparaty, Samsung twierdzi, że wyposażył nową linię Galaxy S24 w większe czujniki pikseli i 2x szerszą optyczną stabilizację obrazu. Oczekuj ostrzejszych zdjęć i filmów, mniej szumów podczas robienia zdjęć w warunkach słabego oświetlenia i lepszej ogólnej reprodukcji kolorów.

Ceny Galaxy S24 i S24 Plus zaczynają się odpowiednio od 799 dolarów i 999 dolarów. To ta sama cena wywoławcza co w zeszłym roku, co dobrze widzieć, pod warunkiem wprowadzenia ulepszeń – zarówno sprzętu, jak i oprogramowania – we wszystkich obszarach. Co więcej, Samsung obiecuje obecnie aż do siedmiu lat aktualizacji systemu operacyjnego dla wszystkich modeli Galaxy S24, zgodnie z zaangażowaniem Google w jego urządzenia.

READ  Jest to dokładny czas zatrzymania serwerów Fortnite i rozpoczęcia Rozdziału 5, Sezonu 1

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *