Parkland Music Project będzie miał premierę swojego najnowszego albumu 9 marca

Parkland Music Project będzie miał premierę swojego najnowszego albumu 9 marca

Treść artykułu

Muzyk z Vancouver Rob Malwany prowadzi Parkland Music Project w ramach projektu mającego na celu zaprezentowanie jego piosenek jako piosenkarzy i autorów tekstów. Do tej pory grupa wydała łącznie pięć albumów studyjnych i 10 nagrań. Jest to najnowsze nagranie Daily Admission to Chaos Evenings wydane dnia Zapisy mikrokultur 16 lutego.

Parkland to projekt muzyczny prowadzony przez muzyka Roba Malwneya, którego nowy album Daily Acceptance For Evenings Of Disarray ukaże się w lutym 2023 roku. Fotografia: Rob Malwani /słońce

Treść artykułu

Premiera Daily Admission to Evenings of Chaos odbędzie się 9 marca o godzinie 19:00 na specjalnym pokazie w Hipposonic Studios. parklandmusicproject.com.

Treść artykułu

Przy udziale zdobywcy nagrody Juno, założyciela Fond of Tigers, Stephena Lyonsa na perkusji, basisty Shantu Acharyi, skrzypaczki Marielle Groven, kontrabasisty Aarona Lumleya i wieloletniego współpracownika Robina Huntera na gitarze stalowej, codzienne występy Evening of Disarray są ostatnim z trylogii nagrań, które Malwani wydał z sekcją rytmiczną Acharyi i Leone.

Od długiego, przestrzennego utworu otwierającego Say Something Good po krótkie rockowe riffy czy dramatyczną akustykę Pile It On – ten pięciościeżkowy album z pewnością przypadnie do gustu każdemu, kto ma skłonność do bardziej eksperymentalnej strony muzyki korzeni. Dzięki elementom wszystkiego, od Giant Sand i Calexico po wydawnictwa Constellation, na tym doskonale nagranym i wykonanym albumie materiał rzadko trafia tam, gdzie słuchacz tego oczekuje. Występy na żywo w Parkland mogą być bardziej ekspansywne i improwizowane.

Nazwijmy to współczesnym psychodelicznym jazzowym folkiem.

[email protected]

Redakcja zaleca


Dodaj naszą stronę do zakładek i wspieraj nasze dziennikarstwo: Nie przegap nowości, o których musisz wiedzieć — dodaj VancouverSun.com i TheProvince.com Do swoich zakładek i zapisz się do naszych biuletynów tutaj.

Możesz także wesprzeć nasze dziennikarstwo subskrypcją cyfrową: za jedyne 14 dolarów miesięcznie masz nieograniczony dostęp do The Vancouver Sun, The Province, The National Post i 13 innych kanadyjskich serwisów informacyjnych. Wesprzyj nas subskrybując już dziś: Vancouver Słońce | Gubernatorstwo.

Udostępnij ten artykuł w swojej sieci społecznościowej

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *