Pan. Centrum logistyczne DIY P…

Pan.  Centrum logistyczne DIY P…

Malezyjski sprzedawca artykułów wyposażenia wnętrz Mr. DIY podobno rozpoczęło swoją podróż od otwarcia centrum logistycznego w Polsce. Eurobuild Central & Eastern Europe, grupa medialna z branży nieruchomości, która wcześniej zapowiadała swoje zainteresowanie Polską, ogłosiła, że ​​wynajęła 5 000 m² powierzchni w Hillwood Zygirz I w Debrówce Wilce w centralnej Polsce. Dodała, że ​​w transakcji pośredniczyła firma Oxy Immo.

Nadzorując rozwój biznesu, działalność handlową i magazynową, Mr. Leo Gunn, dyrektor operacyjny DIY, ogłosił wejście na „bardzo dynamiczny, konkurencyjny, ale obiecujący rynek” po wizycie w tym kraju w ramach podróży służbowej we wrześniu ubiegłego roku.

Pod koniec 2023 roku Magdalena Nazarewicz, która przez dziesięć lat pracowała w dyskontowej sieci sprzedaży odzieży i artykułów gospodarstwa domowego Pepco, stwierdziła, że: Mianowany na stanowisko Dyrektora Rozwoju Biznesu DIY Polska.

Firma badawcza IBIS World plasuje polską branżę sprzętu i wyposażenia wnętrz na ósmym miejscu w Europie i wycenia ją na 5,8 miliarda euro. Oznacza to średni wzrost rynku w branży na poziomie 6,5 procent rocznie. Jednak raport dotyczący ulepszeń domu pod redakcją DIY International szacuje wielkość polskiego rynku DIY na 7,0 miliardów euro.

Pan. DIY agresywnie rozwija się w Europie po ugruntowaniu swojej obecności w Azji. Jest już w Turcji, jest w Azji, Europie i Hiszpanii. Uwzględnia także Grecję, Rumunię i Bułgarię.

READ  Dobra passa dla Jacka Woolleya w Polsce

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *