OnePlus Nord 2T w pełni wyciekł dzięki sprzedawcy online

OnePlus Nord 2T w pełni wyciekł dzięki sprzedawcy online

(Pocket-lint) – Dni, w których zaskakiwała premiera telefonów, są jeszcze daleko od nas, dzięki wielu przeciekom i plotkom z góry. I chociaż firmy mogą chcieć utrzymać sprawy w tajemnicy aż do wielkiego ujawnienia, wydaje się, że nie jest to już możliwe.

To zadanie staje się jeszcze trudniejsze, gdy partner detaliczny naciska stronę sklepu tuż przed uruchomieniem, tak jak zrobił to AliExpress w przypadku nadchodzącego OnePlus Nord 2T.

Serwis importujący chińskie towary do Europy i Wielkiej Brytanii udostępnił do sprzedaży OnePlus Nord 2T, a na stronie sklepu ujawniono projekt telefonu i wszystkie ważne specyfikacje. Ma nawet kilka bardziej formalnie wyglądających ofert produktów. (Na dole tego artykułu zamieścimy zrzut ekranu strony na wypadek, gdyby AliExpress zdecydował się usunąć stronę.)

Z punktu widzenia projektu, ogólny wygląd telefonu jest podobny do obecnego Nord 2, z główną różnicą w postaci wyraźnych kręgów aparatu. Dwa kółka w aparacie są znacznie większe, ale układ obiektywów jest nietypowy.


Najlepszy smartfon 2022: Testujemy, oceniamy i klasyfikujemy najlepsze dostępne do kupienia telefony komórkowe

W górnym kółku znajduje się jeden duży obiektyw – który, jak zakładamy, jest podstawowym aparatem 50 MP – ale dolna jednostka wydaje się mieć dwie mniejsze soczewki, a dwie dolne wydają się być całkiem małe.

Jeśli lista specyfikacji jest dokładna, założymy, że najmniejszy to czarno-biały czujnik 2 MP do przechwytywania szczegółów światła, podczas gdy drugi to ultraszerokokątny 8 MP.

Ale dzięki poprzednim przeciekom żadna ze wspomnianych specyfikacji nie jest już niespodzianką. Są prawie na równi z tym, co te Wczesne plotki mówiły, że tak.

Oznacza to, że będzie zasilany przez procesor MediaTek Dimensity 1300 – ulepszenie w stosunku do modelu Nord 2 1200 – a także baterię 4500 mAh z szybkim ładowaniem przewodowym 80 W SuperVOOC.

READ  Magiczna klawiatura z wbudowanym komputerem Mac Opatentowany system Apple — 9to5Mac

Lista ujawnia również oczekiwaną kombinację pamięci RAM i pamięci masowej 8 GB/128 GB, która ma być niższą z dwóch konfiguracji. Wygląda też na to, że będzie dostępny w dwóch kolorach: szarym i zielonym.

Jedyną rzeczą, która prawdopodobnie zmieni się podczas oficjalnej premiery, jest cena. Ponieważ Nord 2 kosztuje w Wielkiej Brytanii 399 funtów, spodziewalibyśmy się, że Nord 2T będzie w tym samym polu i nie więcej niż 550 funtów.

Napisane przez Cama Buntona.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *