Odważna i piękna: czy Hope poślubi Thomasa? Czy to jest niebezpieczne?

Odważna i piękna: czy Hope poślubi Thomasa?  Czy to jest niebezpieczne?

Źródło: Howard Wise/GBI (4), zrzut ekranu CBS

Kiedy Odważny i piękny Decydując się na zmianę pasa, robi to za grosze i bez ostrzeżenia, tak samo jak moja mama na autostradzie. Migacze, do cholery! Ale szczerze, odczułem pewną ulgę, gdy bohaterowie rozmawiali o Thomasie i Hope po dwóch miesiącach niekończących się, powtarzalnych rozmów na temat zdrowia Erica. Sceny z tego tygodnia obiecują rozpocząć 2024 rok z hukiem. Dlaczego? Cóż, przyjrzyjmy się bliżej.

Fińska pochwała!

Czy słyszałeś, że Finn uratował życie Erica dzięki eksperymentalnemu leczeniu polegającemu na wszczepieniu czegoś nienazwanego, co miało pomóc w wyleczeniu choroby, z którą walczył? A może Ridge martwi się, że jego ojciec nigdy nie wróci do życia takiego, jak kiedyś? Jeśli nie, nie martw się, ktoś za chwilę powtórzy te dwa punkty.

Pensjonat B&B Eric Finn Donna

Bardziej interesuje mnie perspektywa Ridge’a – coś, czego nigdy sobie nie wyobrażałem, mówiąc – niż narrację „Finn jest złotym bogiem” z jednego powodu: po drugie, Finn i Steffy siedzieli na kanapie i rozmawiali jakiś czas temu o tajemniczej chorobie jej dziadka, było jasne, że jej mąż zamierza znaleźć lekarstwo. Jednak historia Ridge'a jest mniej przewidywalna.

Mówiłem już od jakiegoś czasu, że naprawdę mam nadzieję, że Eric obudzi się w jakiś sposób bezbronny i że wszyscy wykrzykują jego złość na Ridge'a za ignorowanie DNR. (To przypomnienie, aby omówić kwestie związane z opieką u schyłku życia z bliskimi, zadać je na piśmie i mieć nadzieję, że Ridge nie jest osobą, której zostawiasz swój los.) Ridge już szuka kogoś, kogo można obwiniać, jeśli sprawy się nie potoczą. z Erikiem. W tym tygodniu przynajmniej trzy razy powtarzał: „Hej, miałem zamiar wyłączyć pop, ale rodzina zmusiła mnie do zmiany zdania”. To jest nasz facet.

READ  Horoskop dzienny: 23 lutego

Brat Vs. szwagier

Na szczęście Finn jest również uwikłany w historię, która bardzo mnie ekscytuje, a która, jak to często bywa w tym programie, wyszła z lewego pola. Wszystko zaczęło się, gdy Steffy, która była tak samo znudzona rozmowami Erica jak reszta z nas, włamała się do najnowszego zestawu do makijażu Hope i Thomasa, aby unieść brwi i ogłosić werdykt. Uwielbiam różne potężne wersje Stevie, w tym tę, która rzuca dużymi kamieniami ze swojego przytulnego szklanego domu.

Finn broni Steviego BB

Następnie Steffy nalega, aby Hope jasno i małymi, łatwymi do zrozumienia słowami przedstawiła swoje prawdziwe intencje wobec Thomasa. Żeby było jasne, Steffy nie zadowoli nic innego jak wyznanie miłości. Nie miało znaczenia, że ​​Thomas mówił: „Siostro, w pewnym sensie zmieniasz tutaj nastrój”. Nieważne, ile razy Hope powtarzała „Żadnego wosku pszczelego” lub ile razy Thomas próbował zakończyć sprawę, Steffy chciała odpowiedzi i chciała ich natychmiast.

Zastanawiałam się, dlaczego zrobiło się tak intensywnie, kiedy Thomas – który do tej pory był absurdalnie cierpliwy – podniósł głos w samą porę, aby wtrącił się Finn. Finn wypina pierś jak prawdziwy dżentelmen, a Finn, zupełnie nieświadomy faktu, że Steffy przez ostatnie dwa odcinki zwracała się do swojego brata i jego kochanka, ostrzega Thomasa, aby nie mówił do niej w ten sposób. To wszystko było naładowane testosteronem i znów nie miało żadnego sensu. dopóki…

Cóż, prawda Który wygodny!

…Xander wszedł na obraz. Może połowa publiczności pomyślała: „Kim do cholery jest ten facet?” Dotyczy to także osób, które w tamtym czasie oglądały film, bo szczerze mówiąc, ta postać miała na panelu taki sam wpływ jak Serge. (I tak, była postać o imieniu Serge. Poszukajcie go. Grała go nawet gwiazda niskiego poziomu!) W każdym razie nagle Xander znalazł się w biurze Finna, wspominając tamte czasy i odkrył Emmę, inną postać ledwo pamiętamy. Dziecko Hope żyło i z pomocą Thomasa spadło z klifu.

READ  Horoskop dzienny: 3 sierpnia

Xander Avan zwraca BB

więcej: Prawda o śmierci Emmy

Dlaczego więc Xander powiedział to wszystko Finnowi? Ponieważ dodaje to więcej oliwy do rozwijającego się pożaru Thomasa/Finna, co nieuchronnie spowoduje problemy między Steffy i jej mężem. Steffy wyraźnie uważa, że ​​Hope jest w tym scenariuszu „złą”, podczas gdy Finn – uzbrojony w nową wiedzę o Thomasie – uzna swojego szwagra za sprawcę zła.

B&B Liama ​​Finna

Jak na ironię, będzie to działać na korzyść Liama. Od wieków ogłaszał Thomasa złoczyńcą, więc z radością dołączy do wozu Finna. A jeśli postawa Finna wobec Thomasa wbije klin między lekarza i jego żonę, zgadnij, kto będzie gotowy wykorzystać tę sytuację? Zgadza się, Liamie. Jest to dla niego w zasadzie wygrana/wygrana!

Czy to jest czy nie?

Oczywiście, aby wyczyn Xandera i Emmy się opłacił, serial musiał podnieść stawkę emocjonalną. Mimo że było bardzo wcześnie, Thomas zadał to pytanie. Podoba mi się ten scenariusz na kilku poziomach. Po pierwsze, wiele zależy od reakcji Hope. Zdecydowanie grają pod kątem „jeśli powie tak, może poślubi bardzo niebezpiecznego mężczyznę”. Ale najciekawszy dla mnie punkt widzenia pojawiłby się, gdyby Hope odrzuciła jego propozycję.

B&B Thomas Hope Zaręczyny

Jak reaguje Tomasz? Czy jego reakcja ma wpływ na to, dlaczego ludzie tacy jak Finn i Liam uważają go za niebezpiecznego? Może obwinia Steffy, bo spójrzmy prawdzie w oczy, to ona w pewnym sensie popchnęła go do wykonania tego wielkiego ruchu, upierając się, że Hope tak naprawdę go nie kocha. Czy jest lepszy sposób na udowodnienie Steffy, że się myli, niż nakłonienie Hope do zostania jego żoną?

Przypadkowe myśli

• W pewnym sensie podoba mi się, że do tej historii zaangażowali Xandera… ale na sam dźwięk imienia „Avant” zaczynam tęsknić za Mayą. Najwyższy czas sprowadzić ją z powrotem do serialu. I zgodnie z życzeniem byłej aktorki Carli Mosley, zrób to z aktorką transpłciową w tej roli.

READ  Meghan Markle złości mieszkańców swoją nową kampanią w Montecito?

Pensjonat Stevie Thomas

• Istnieje od dawna Odważny i piękny Mydło, które tańczy na krawędzi nieodpowiednich relacji. Wszyscy w serialu byli ze wszystkimi, a rodowód Logana i Forrestera był tak wymieszany, że w tym momencie drzewo genealogiczne zostało zainfekowane zgnilizną korzeni. Ale nawet mając to na uwadze, dziwnie i niewygodnie było słuchać, jak Steffy i Thomas powtarzają w kółko słowa „intymny” i „kochanek”, nie mówiąc już o Hope. Kocham moją siostrę, ale zapewniam, że ani razu nie rozmawiałyśmy o jej kochanku przy moim szwagrze!

• Ucieszyłem się, gdy Ridge wspomniał, że Rick, Kristen i inni członkowie rodziny przybyli do miasta i odwiedzali Erica. Nie, nie widzieliśmy ich, ale to jest w porządku. ideał? Nie, ponieważ oczywiście zawsze chcemy, aby nasi ulubieńcy powrócili. Ale biorąc pod uwagę, ile żalu scenarzyści poczuli, że nie pojawili się wcześniej, pochwalę to posunięcie.

Gdy rok 2023 dobiega końca, poświęćmy chwilę na zastanowienie się nad wieloma utalentowanymi artystami, których świat dzienny stracił w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Bardzo duża liczba, o czym świadczy wielkość poniższej wystawy In Memoriam na początku roku.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *