Odliczanie Phila do Eurowizji – część 28/37 – Polska

Odliczanie Phila do Eurowizji – część 28/37 – PolskaTo prawdopodobnie piosenka, przy której śpi większość fanów.

Na pierwszy rzut oka pierwszą zwrotkę i refren można pomylić z początkiem, grą w szachy i tekstem, który nie mówi nic szczególnego, ale piosenka nabiera tempa w następnym wydaniu. Piosenka Schlager w średnim tempie!.

Kiedy oglądasz film przedstawiający Lunę grającą w szachy w stroju Lady Gagi i słyszysz piosenkę, która mogłaby pochodzić prosto z Danii, Estonii czy Finlandii, wydaje się ona niezwykle znajoma i potrafi cię wciągnąć. Wracając do domu, na krzesłach i sofach, zapominasz, że przestaje być ciężki i staje się piosenką z mnóstwem słów, ale gdy je wszystkie połączysz, nie znaczą one zbyt wiele.

Czy ten utwór będzie na tyle dobry, aby wygrać półfinał – można się zastanawiać, czy publiczność nie ma tendencji do skłaniania się ku temu, co znane.

Kiedy dojdzie do finału, wyobrażam sobie, że ucierpi, jeśli „eksperci od muzyki” przeanalizują teksty i zorientują się, że melodia nie jest niczym nowym ani mądrym.


Odliczanie One Europe do Eurowizji 2024


READ  Polska i Niemcy domagają się sankcji UE na rosyjski ropociąg Druszka

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *