Oczekuje się, że podczas poniedziałkowego spotkania przyszłość Donalda Fehra zostanie omówiona z NHLPA

Może to umieścić prezesa Donalda Fehra w porządku obrad podczas poniedziałkowego spotkania NHLPA.

Jeff Marek z Sportsnet powiedział podczas 32 pomysły Część Hockey Night w Kanadzie w sobotę.

Spotkanie posłuży jako rozmowa z Zarządem, w skład którego wchodzi po jednym przedstawicielu gracza z każdego zespołu.

Spotkanie to ma miejsce po tym, jak raport Jenner & Block LLP ujawnił wyniki śledztwa w sprawie zarzutów napaści seksualnej na ówczesnego trenera wideo Chicago Blackhawks, Brada Aldricha, Johna Doe, obecnie zdemaskowanego jako Kyle Beach.

Według 107-stronicowego raportu, który można znaleźć TutajZ Fehrem dwukrotnie skontaktowano się w sprawie zarzutów dotyczących Aldricha, w tym przez powiernika z Beach. Fehr powiedział śledczym, że nie pamięta żadnej z dwóch rozmów, ale nie zaprzeczył, że miały miejsce.

Beach odniósł się do tego i skrytykował Fehra w jego wywiadzie z Rickiem Westheadem z TSN w środę. W odpowiedzi na wywiad Fehr wydał A oświadczenie Przyznając, że stowarzyszenie powinno było zrobić więcej, aby chronić plażę.

Elliot Friedman z Sportsnet dodał w sobotę: „Teraz, zgodnie z konstytucją związku graczy, gracze mają możliwość, jeśli chcą, przystąpić do prywatnej sesji. do pozycji i wydajności tej osoby”.

„W tym przypadku , Zarząd Może nadal spotykać się na sesji wykonawczej, a Donald Fehr nie będzie jej częścią. Dwudziestu członków stanowi kworum, a jeśli zdecydują się zagłosować przeciwko impeachowi, będą potrzebowali co najmniej 18 głosów na tak.

„Gracze są bardzo rozgniewani. Jest kilku agentów, którzy są zainteresowani pogrążeniem Unii w chaosie, a także jest przekonanie, że Donald Fair mógłby powiedzieć: „Słuchaj, zgodzę się zrezygnować lub ustąpić z takiej a takiej daty , o ile uda nam się stworzyć uporządkowane przejście”, ale nie jesteśmy pewni, czy gracze to zaakceptują”.

Marek dodał, że choć nie ma jednoznacznego zastępcy Fehra, jednym z nazwisk, które pojawiły się w tym tygodniu, jest Matthew Schneider, który od 2018 roku jest specjalnym asystentem Fehra.

READ  Strażnicy zgadzają się na warunki z Kabu Kaku

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *