Oceny zawodników: Warren Voegele prowadzi, gdy Oilers pokonują Ducks 7:2

Oceny zawodników: Warren Voegele prowadzi, gdy Oilers pokonują Ducks 7:2

Treść artykułu

Nafciarze 7, Kaczki 2

W niedzielę Edmonton Oilers stanęli przed nie lada wyzwaniem. Wczoraj wieczorem w Los Angeles mieli rozegrać jeden z najbardziej emocjonujących meczów sezonu, wyczerpujący mecz, który trwał 65 minut i kończył się w czwartej rundzie rzutów karnych, zanim ostatecznie rozstrzygnięto na korzyść Edmontona i Kings. Kluczowi gracze Oilers zaliczyli przy tym świetne minuty.

Reklama 2

Treść artykułu

Treść artykułu

Niedzielny mecz w Anaheim nie był tylko rewanżem, ale rozpoczął się wcześnie, zaledwie 22 godziny po tym, jak poprzedniego wieczoru padł krążek – czyli było to minimum dozwolone. Potencjalne deficyty zarówno w budżecie energetycznym, jak i emocjonalnym oraz automatyczny wolny wieczór dla wyjściowego bramkarza. Zawierała wiele elementów „gry w pułapki”.

Goście odpowiedzieli na dzwonek mocnym, choć czasem niechlujnym wysiłkiem zespołowym, co zaowocowało bardziej równomiernym rozłożeniem czasu na lodzie w całym składzie. Zwłaszcza niektórzy gracze przewodzili szarży Warrena Voegele Który eksplodował za 5 (pięć) punktów i zapasowy korek Calvina Pickarda To odbiło 28 z 30 strzałów. Oilers strzelali po kilka bramek w każdej kwarcie, aby na koniec wieczoru zbudować i powiększyć zdrowe prowadzenie 7-2.

To był zacięty mecz, w którym wszystkie dziewięć bramek padło w meczu 5 na 5. Oilers byli lepsi w meczu, pokonując Ducks 39-30. Dzięki naszej analizie w Kult hokejaNafciarze mieli ogromną przewagę w strzałach pierwszorzędnych (23-14) i 5-strzałową przewagę (14-8) (Liczenie jest włączone).

READ  Mecz piłki nożnej pomiędzy Kanadą a Panamą w Vancouver został odwołany

Wyniki graczy

Wyniki gier

#2 Yvan Bouchard, 6. Jego 22 minuty były o kilka kroków od rekordu drużyny wynoszącego 29 minut z soboty, ale i tak robiły wrażenie. Nie jest to jego najbardziej dynamiczna gra ofensywna, ale przez większość czasu pozwala krążkowi wykonywać pracę. Wykonał niezłą akcję wślizgową, aby przerwać pośpiech nieparzystego mężczyzny. Został aresztowany w dzielnicy czerwonych latarni w Anaheim II Target. Wkład w strzały pierwszego rzędu (GAS): Równa siła +1/-2; Zespoły specjalne 0

Reklama 3

Treść artykułu

#5 Cody Ceci, 5. Kilka trudnych momentów w defensywie doprowadziło do wielu okazji w krótkim czasie. Po drodze ugaś kilka pożarów. Miał kilka dobrych okazji w ataku, ale jeszcze nie strzelił gola. Solidne 3 minuty na PK. Gaz: ES +2/-7; ST +0/-0.

#10 Derek Ryan, 7. Niewiele w ofensywie, ale solidnie w defensywie, bez większych błędów. Prowadził atakujących w krótkim czasie (2:27) i w procentach wznowień (6/9=67%). Kilka sprytnych zagrań, aby oczyścić strefę obronną. Podyktował rzut karny. Gaz: ES +1/-0; ST +0/-0.

#13 Matthias Janmark, 7. Był także solidny na PK, stanowiąc jeden z perełek defensywy w sezonie, kiedy podwiązał kij Adama Henrique, blokując coś, co wyglądało na łatwe uderzenie z krawędzi niebieskiej farby. Prawie strzelił sobie gola w dobrze przeprowadzonej akcji 2 na 1 z Brownem, jednocześnie przegrywając. Minęło nietypowe 16 minut rzutów karnych, z czego 4 z powodu przyjęcia przez niego ciosu od Ilyi Lyuboczkina (każdy z nich otrzymał podwójną karę), a kolejne 12 minut z powodu faulu Radko Gudasa, a następnie lekkomyślnego zadawania pytań sędziemu w sprawie brak kontaktu. Być może miał tam okazję do oddania jednego lub dwóch strzałów, ponieważ jest znacznie bardziej tłustym zawodnikiem, niż się powszechnie uważa. Gaz: ES +1/-0; ST +1/-0.

Treść artykułu

Reklama 4

Treść artykułu

#14 Matthias Ekholm, 7. Spędził także trochę czasu w skrzynce grzechów, co było bezpośrednim skutkiem trwającego feudu z Ryanem Strome, w wyniku którego przypadkowo wzięli w pewnym momencie nieletnich, a wkrótce potem przypadkowo wzięli udział w bardzo dziwnej walce. Wytrzymał ostatni moment – ​​zaledwie trzeci moment swojej kariery – kiedy w końcu wskazano mu właściwy kierunek. Oilers pokonali Anaheim 9:2 w ciągu 12 minut w trybie 5 na 5. Gaz: ES +0/-0; ST +0/-0.

#18 Zach Hyman, 6. Dość spokojny mecz, przerywany pięknym golem po ładnym strzale, który zakończył krótką passę Anaheim w trzeciej kwarcie i przywrócił Edmontonowi czterobramkowe prowadzenie. Gaz: ES +2/-0; ST +0/-0.

#21 Adam Erne, 6. Jego linia z Hamblinem i Brownem została złapana podczas jednej długiej zmiany w pierwszej połowie, ale udało mu się ją pokonać, częściowo dzięki odciążającemu strzałowi Erne'a. Jedyni Oilers są mniej niż 10 minut od TOI, chociaż byli blisko o 9:21. Gaz: ES +2/-0; ST +0/-0.

READ  Murray postawił na ustępstwa senatorów

# 25 Pielęgniarka Darnell, 8. Za jego niebieską linią stoi kilka problemów, w tym pierwszy gol Ducks, ale Oilers również strzelili 5 goli podczas wspaniałego wieczoru +4. Miał w tym bezpośredni udział dzięki dwóm kluczowym asystom po imponujących podaniach do Draisaitla i Foegele, które zakończyły się jednym przyłożeniem. Trevor Zegras zadał nieznośnemu ciosowi z otwartego lodu. Poprowadził drużynę z czasem lodowym 24:07. Gaz: ES +4/-5; ST +0/-0.

Reklama 5

Treść artykułu

#27 Brett Kulak, 7. Po rzadkiej nocy, w której w sobotę grałem poniżej 10 minut, osiągnąłem czas TOI o 16:35 i rozegrałem dobry mecz na lodzie. Ostatniego gola strzelił strzałem drugiego stopnia, który oszołomił Johna Gibsona w klatce Anaheim. Dostał karę za mocne uderzenie w Rossa Johnstone'a, które sędziowie nazwali wślizgiem (postrzegałem to jako wspinanie się), co prawdopodobnie przyniosło później jakieś brzydkie skutki. Gaz: ES +1/-1; ST +0/-0.

#28 Connor Brown, 7. Dobrze porusza się po całej płycie, przez większość czasu skutecznie ją poruszając. Do dorobku Draisaitla zaliczył asystę, a z łatwością mógł strzelić jeszcze kilka bramek. Dobrze podał piłkę i mocnym uderzeniem trafił do siatki. Gaz: ES +3/-2; st. +2/-1.

#29 Leon Draisaitl, 8. Pozwolił na podanie od środka do pierwszego gola Ducks, ale nadrobił to świetnym występem po drugiej stronie kartki. Strzelił fantastycznego gola, wykorzystując genialne podanie Norrisa i uderzając go z bardzo niskiego kąta. Dodano dwóch asystentów, a trzeciego prawdopodobnie ukradł niechętny do współpracy sekretarz. Wierzcie lub nie, ale jego bieg wzdłuż lodowiska był kluczowym elementem bramki McLeoda, która otworzyła wynik. Trudno polemizować z pudełkowatymi koncertami składającymi się z 1-2-3, +4 lub 10 ogromnymi wkładami w typy z najwyższej półki. Jakimś cudem 12 minut strzelaniny zostało przyznanych za wślizg na Zegrasa po tym, jak zawodnik Anaheim przebił McLeoda. Gaz: ES +10/-2; ST +0/-0.

Reklama 6

Treść artykułu

#30 Calvin Pickard, 7. Nie zawsze było ładnie, ale przyszedł i wykonał swoją robotę. Kilka razy miał szczęście, raz po strzale Franka Vatrano, który przedostał się przez niego i jakimś cudem minął słupek, a drugi raz nie udało mu się zamrozić czegoś, co wyglądało jak miękki ładunek, co spowodowało mały bałagan wokół niebieskiej farby. Ale to nie jest tak, że jego zespół stworzył przed nim perełkę w defensywie. Ugasił o wiele więcej pożarów, niż zaczął, kilkoma świetnymi zatrzymaniami. 30 strzałów, 28 obron, 0,933 procent obron.

#37 Warren Voegele, 10 lat. Jak dobry jest dziś Warren Voegele? Bezpośrednio prowadził Oilers pod względem bramek (2), asyst (3), punktów (5), strzałów (6), zdobyczy na wynos (2) i ryzykownych szans solowych (5). Remis na pozycji lidera drużyny z Draisaitlem i Nurse na poziomie +4. Edmonton pokonał Anaheim 15-6 w 11 minut gry w przewadze. Jego pięć punktów było o dwa mniej od jego poprzedniego rekordu w karierze. Popisał się wspaniałym podaniem do McLeoda i otworzył wynik. W drugiej połowie zmarnował kilka szans na zwiększenie prowadzenia z 3-1 do 5-1 i praktycznie je zmarnował, gdy znalazł bramkę po rzucie karnym w końcówce meczu, choć prawdopodobnie byłaby to dobra bramka. Nie patrz teraz, ale jego kolejny kontrakt będzie droższy z każdym tygodniem. Gaz: ES +9/-0; ST +1/-0.

READ  Eshel strzelił pierwszego gola dla Złotych Rycerzy w zwycięstwie nad rekinami

Reklama 7

Treść artykułu

#57 James Hamblin, 5. Kilka ryzykownych momentów w jego wykonaniu, zwłaszcza złe podanie od strony siatki, które wylądowało tuż przed bramką. Ale prawie wykorzystał kilka bliskich okazji w dobrej końcówce. Zagrałem o 10:36 w nocy i zakończyłem z wynikiem 0-0. Źle sprawdziłem liczby z Zegras, które w jakiś sposób zostały przeoczone. Gaz: ES +2/-1; ST +0/-0.

#71 Ryan McLeod, 8. Jego dobra passa została wznowiona po spokojnej grze w Los Angeles, co doprowadziło do jego czwartego zwycięstwa za dwa punkty w ostatnich 5 meczach, z których wszystkie wygrali Oilers. Imponujące 5-3-8, +9 w tym okresie. Kolejnego gola na otwarcie zdobył już w piątej minucie meczu. Zaliczył kluczową asystę po doskonałym podaniu do Foegele, z którym nawiązała się świetna chemia. Oilers w ciągu 13 minut gry 5 na 5 oddali 24 strzały na zaledwie 7. Miał także ponad 21 minut na PK. Gaz: ES +7/-0; ST +0/-0.

#73 Vincent Desharnais, 7. Kolejna potężna gra, która działa jak „folia” obronna, stając na drodze przeciwnikom na każdym kroku. Oilers pokonali Ducks 8:3 i 2:0 w ciągu prawie 14 minut w akcji 5 na 5. Zalogował się także na kilka minut na PK, a nawet uzyskał rzadki czas PP pod koniec gry. Ogólnie solidne 16:49. Gaz: ES +1/-0; ST +0/-0.

Reklama 8

Treść artykułu

#91Evander Kane, 6. Wrócił do składu po opuszczeniu meczu Kings z powodu kontuzji biodra. Strzelił gola na 2:1, odbijając się od luźnej piłki, która uderzyła w łyżwę sędziego za siatką i wpadła do siatki. Wybór trenera i rozsądny wybór, aby jeździć na strzelbie z McDavidem i Draisaitlem na zmianach po PK, grając z każdym z nich przez ponad dwie minuty. Rzadka gra z 0 trafieniami. Gaz: +3/-0; ST +0/-0.

#93 Ryan Nugent-Hopkins, 5. Spokojna noc z 0 punktami, tylko jeden strzał, nawet plus/minus. Najskuteczniejszy na PK, grający 2:22. Gaz: ES +0/-1; ST +0/-0.

#97 Connor McDavid, 6. Ustaw ton wcześnie, stosując dominującą zmianę otwarcia. Tak naprawdę nie atakował w ataku – tylko 2 z jego 8 strzałów były celne – ale trafił Hymana ładnym podaniem po wyniku 6-2, zdobywając swój jedyny punkt w tym meczu. Gaz: ES +2/-0; ST +0/-0.

Ostatnio w kulcie hokeja

Levins: Prawdziwi Edmonton Oilers w końcu stanęli na nogi – 9 rzeczy

PINS: Stuart Skinner trzymał się mocno na początku zwycięstwa Oilers nad Los Angeles 3:2

STAPLES: Edmonton Oilers wygrywają szybki mecz z Sharks

McCurdy: Ryan McLeod odpowiada swoim krytykom

McCurdy: O Oilers, World Junior i kosztach wejścia na całość

Treść artykułu

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *