Obejrzyj nocny debiut Taylora Tomlinsona „After Midnight”

Obejrzyj nocny debiut Taylora Tomlinsona „After Midnight”

Żegnaj Jamesie Cordenie, witaj Taylor Tomlinsonie. Stacja CBS zaprezentowała swój nowy wieczorny program pt. Po północyostatniej nocy w następnym okresie Late Show ze Stephenem Colbertem. Zamiast talk show np Późny występ, Po północy Jest to restart popularnego teleturnieju Comedy Central @północKtóry trwał 600 odcinków.

Do swojego debiutu Tomlinson zaangażował innych komików: Whitney Cummings, Aparnę Nancherlę i Kurta Braunohlera, którzy walczyli w serii zaimprowizowanych gier. Tomlinson zażartował, że największą nagrodą była „aprobata mojego ojca”. „To rzadkie, ale możliwe do wygrania” – zażartowała.

„Korzystamy z Internetu i desperacko staramy się, żeby było zabawnie” – komik dodał o zamierzeniu programu. Gry obejmowały „czat grupowy” i „wojny hashtagowe”. W przypadku tego ostatniego, z okazji rozdania nagród Emmy w poniedziałkowy wieczór, Tomlinson przedstawił uczestników programu #LesserKnownTVShows.

„Bez względu na to, jakie stanowisko polityczne zajmujesz, nie możesz zaprzeczyć, że nagrody Emmy odbyły się wczoraj” – powiedział publiczności Tomlinson. „I ja tam byłem. Zaproszą każdego. Oglądaliście rozdanie nagród Emmy?” Komicy milczeli. „Nie ma żadnego obowiązku, to było w Fox” – kontynuował Tomlinson. „CBS nie obchodzi nas, czy to obejrzysz! Tylko się upewniałem. Więc nikt nie oglądał rozdania nagród Emmy? Telewizor umarł? Świetnie.”

Dodała: „Nawet nie wiem, jakie nagrody mógłby zdobyć nasz program, bo to taki talk show, w którym nie ma rozmowy. To teleturniej, ale punkty są fałszywe. To trywialny projekt, ale jakoś mnie to kręci wyglądać gorzej.”

Wspólny

Po północy Kontynuacja dzisiejszego wieczoru z Paulem F. Tompkins, Sophie Badel, Karl Tartt, a w czwartek z Maxem Greenfieldem, Ike’iem Barinholtzem i Robbiem Hoffmanem.

Tomlinson został ogłoszony gospodarzem Po północy W listopadzie podczas występu w Późny pokaz. Aktorka komediowa zyskała wielką popularność w serwisie Netflix dzięki 15-minutowemu występowi w 2018 roku Skład komediowy. Od tego czasu wschodząca komik stała się jednym z najpopularniejszych komików w branży, wydając swój pierwszy program komediowy pt. Kryzys ćwierćwieczaw serwisie Netflix w marcu 2020 r., a następnie w: Spójrz na siebie W 2022 r.

READ  Lee Jung-jae zdobywa nagrodę Emmy dla najlepszego aktora w dramacie za grę Squid

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *