Nowy zwiastun serialu telewizyjnego Fallout pokazuje, ile rozgrywki kryje się w serialu

Nowy zwiastun serialu telewizyjnego Fallout pokazuje, ile rozgrywki kryje się w serialu

Prime Video w końcu udostępniło pierwszy pełny oficjalny zwiastun długo oczekiwanego serialu telewizyjnego Fallout przed jego premierą w przyszłym miesiącu.

W zwiastunie, który możecie obejrzeć poniżej, widzimy Lucy, graną przez aktorkę Ellę Purnell, opuszczającą komfort Krypty 33 i udającą się do postapokaliptycznego Los Angeles. W Fish Out of Water Purnell konfrontuje się z trudną rzeczywistością życia na powierzchni setki lat po wojnie nuklearnej, od kradzieży po doświadczenia bliskie śmierci.

Zwiastun zawiera odniesienia do serii RPG firmy Bethesda, takie jak Vault Boy Bobblehead, który pojawia się kilka razy w całym zwiastunie, a także kilka cytatów ze znanej frakcji, Bractwa Stali. Stworzenia takie jak Yao Guai i coś, co wygląda na zmutowanego jeżowca, którym był wróg Część grafiki koncepcyjnej Fallouta 3również pokrótce pokazane.

Chociaż nadchodząca seria nie jest oparta na żadnej grze wideo Fallout, producent wykonawczy Jonathan Nolan opisał Fallout TV jako „nieinteraktywną wersję” Fallouta 5.

Jeszcze bardziej zaskakujące jest to, że Amazon ujawnił na końcu zwiastuna, że ​​wszystkie odcinki pierwszego sezonu Fallout TV Show pojawią się 11 kwietnia wyłącznie w Prime Video. Więcej informacji na temat programu telewizyjnego Fallout można znaleźć na nowych plakatach z postaciami, które ukazały się na początku tego tygodnia.

Taylor jest reporterem w IGN. Można ją śledzić na Twitterze @Ty Nexter.

READ  Mod Sun przerywa milczenie w sprawie wezwania Avril Lavigne do rezygnacji

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *