Nowy film „Bridget Jones”: w rolach głównych wystąpią Renee Zellweger i Hugh Grant

Nowy film „Bridget Jones”: w rolach głównych wystąpią Renee Zellweger i Hugh Grant

Obrazy Getty’ego

Renée Zellweger i Hugh GrantCNN

Renée Zellweger powróci w swojej ukochanej roli Bridget Jones W nadchodzącej czwartej odsłonie popularnej serii filmowej.

Z komunikatu prasowego wynika, że ​​dwukrotna zdobywczyni Oscara wystąpi w filmie „Bridget Jones: Mad About the Boy”. Film powstał na podstawie bestsellerowej powieści Helen Fielding Powieść O tym samym imieniu.

Hugh Grant, który grał Daniela Cleavera w „Dzienniku Bridget Jones” z 2001 r. i jego sequelu z 2004 r. „Bridget Jones: W pogoni za rozumem”, powraca do serii, aby zagrać u boku Zellwegera w „Mad About the Boy”.

Grantowi się to udało Nie pokazuj W trzeciej odsłonie franczyzy w 2016 roku „Dziecko Bridget Jones” Mimo że jego postać jest częścią fabuły tego filmu.

Do serialu powraca także Emma Thompson — która wystąpiła w roli doktora Rawlingsa w „Dziecku Bridget Jones” i jest uznawana za scenarzystkę tego filmu — a także nowicjusze w serialu Chiwetel Ejiofor i gwiazda „Białego Lotosu” Leo Woodall.

Kolekcja globalna/Everett

(Od lewej) Renée Zellweger i Hugh Grant w filmie „Bridget Jones: W pogoni za rozumem”.

Zellweger była nominowana do Oscara dla pierwszoplanowej aktorki w 2002 roku za rolę w „Dzienniku Bridget Jones”, a następnie zdobyła nagrodę dla najlepszej aktorki drugoplanowej w 2004 roku za „Cold Mountain” i w 2020 roku w kategorii dla najlepszej aktorki drugoplanowej za „Judy”.

W pierwszym filmie poznaliśmy Jonesa, zdezorientowanego asystenta wiadomości, który prowadzi dziennik zwierzeń, przeżywając perypetie w miłości, pracy i życiu w ogóle.

Akcja powieści Fieldinga „Bridget Jones: Mad About a Boy” rozgrywa się 14 lat po tym, jak Jones nawiązał kontakt z Markiem Darcy’m – granym w filmach przez zdobywcę Oscara Colina Firtha – według powieści Fieldinga. Oficjalne podsumowanie z książki.

Nowy film wyreżyseruje reżyser „To Leslie” Michael Morris, a Fielding będzie producentem wykonawczym, a Miramax będzie współfinansować projekt.

READ  Właściciele Airbnb o tematyce Hobbit z Kolumbii Brytyjskiej muszą zmierzyć się z kampanią Warner Bros.

„Bridget Jones: Mad About the Boy” będzie miał premierę w kinach na całym świecie oraz w Peacock w USA 14 lutego 2025 r.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *