Notatki Złotych Rycerzy: Marchessault, Haga, Lehner

Notatki Złotych Rycerzy: Marchessault, Haga, Lehner

Vegas Golden Knights spotkali się dziś z mediami, aby omówić swój sezon i przyszłość serii. Jeden z graczy, którego przyszłość jest niejasna Jonathana Marchessotazawodnik związany z organizacją od początku 2017 roku. Zdaniem Jessego Grangera z The AthleticMarchessault powiedział mediom, że on i dyrektor generalna Golden Knights Kelly McCrimmon spotkali się wcześniej tego samego dnia i obie strony stwierdziły, że są we wspólnym interesie osiągnięcie przedłużenia pobytu 33-latka w Vegas.

Zwycięzca zeszłorocznego trofeum Conn Smythe Trophy z Pucharu Stanleya jest jednym z zaledwie pięciu zawodników pozostałych w inauguracyjnym sezonie 2017–18 Vegas i jest liderem wszechczasów drużyny Golden Knights z 417 punktami w siedmiu sezonach spędzonych w drużynie. Chociaż obie strony mają wspólny interes w przedłużeniu umowy, Złoci Rycerze są bezpośrednio zmuszani do ograniczenia wynagrodzeń i mają kilku kluczowych wolnych agentów, w tym Chandlera Stevensona, Williama Carriera, Aleca MartinezaI Antoni Manta.

W innych notatkach Złotych Rycerzy:

  • Obrońca Vegas Nicola Haga Mówi się, że ma uraz dolnej części ciała, który nie będzie wymagał operacji (Według SinBin Vegas). Dyrektor generalna Golden Knights Kelly McCrimmon powiedziała mediom, że 25-latek powinien być zdrowy i gotowy na początek przyszłego sezonu. Hague doznał kontuzji w pierwszym meczu przeciwko Dallas Stars i nie grał do końca serii. W tym sezonie Hague wzniósł swoją siłę fizyczną na inny poziom, notując 153 trafienia w zaledwie 73 meczach. Pochodzący z Kitchener z Ontario nie ma zbyt wiele do powiedzenia w ataku, a w ostatnich 20 meczach notował bezbramkowe okresy.
  • Jak donosi SinBin Vegas Kelly McCrimmon przekazała aktualne informacje na temat stanu bramkarza Robina Lehnera. McCrimmon powiedział reporterom, że jeśli Lehner nie będzie mógł grać w przyszłym sezonie, przez dłuższy okres pozostanie w rezerwie kontuzjowanych zawodników. Następnie McCrimmon dodał, że może się zdarzyć, że Lehner nie będzie mógł grać i że ta wiadomość nie jest zbyt zaskakująca, biorąc pod uwagę, że Lehner opuścił ostatnie dwa sezony i nie grał od kwietnia 2022 roku po przejściu operacji stawu biodrowego. Lehnerowi pozostał rok kontraktu z limitem wynoszącym 5 milionów dolarów, a jeśli pozostanie na LTIR, umożliwi to Vegas przekroczenie limitu o tę kwotę.
READ  Toronto Argonauts darzą wielkim szacunkiem drużynę Montreal Alouettes zmierzającą do wschodniego finału w TSN

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *