Następnie podopieczni Joeya Votto zranili się podczas jego debiutu w Blue Jays

Następnie podopieczni Joeya Votto zranili się podczas jego debiutu w Blue Jays
Otrzymuj najświeższe informacje od Roba Longleya prosto na swoją skrzynkę odbiorczą

Treść artykułu

Powiedz to o 40-letnim Joeyu Votto: Pochodzący z Toronto z pewnością znalazł sposób, aby zaimponować swoim debiutem w Blue Jays w niedzielne popołudnie, niezależnie od tego, czy był dobry, czy zły.

Reklama 2

Treść artykułu

Doświadczony pierwszobazowy trafił home runa zapolowego Philadelphia Phillies, Zacka Wheelera, już na pierwszym boisku, jaki zobaczył w meczu z drużyną Jays, bez wątpienia podnosząc na duchu kanadyjskich fanów baseballu z okazji Dnia Świętego Patryka.

Treść artykułu

Votto wystrzelił szybką piłkę Wheelera ponad ścianą w lewe pole w BayCare Ballpark w Clearwater na Florydzie. A ponieważ przebywa w obozie w ramach kontraktu z mniejszą ligą, który ma służyć jako próba przedłużenia jego udekorowanej kariery, zrobił ekscytujące pierwsze wrażenie.

Na nieszczęście dla sześciokrotnej gwiazdy dobre wibracje – choć ekscytujące – trwały tylko kilka minut. Po powrocie na boisko Votto doznał kontuzji, co pokrzyżowało jego pierwotne plany na debiut, który zakładał rozegranie pięciu rund w drodze do formy.

Treść artykułu

Reklama 3

Treść artykułu

Według Keegana Mathesona z MLB.com, Votto powiedział, że nadepnął na kij w ziemiance Jaysów i skręcił kostkę.

Solowy homer Votto zajął drugie miejsce w składzie Jays i był to pierwszy home run Jaysów w zremisowanym 5:5 meczu z Phillies. W drugim konkursie, w którym uczestniczyli głównie starterzy Jaysa, drużyna Jays odniosła zwycięstwo 9:4 nad Twins na własnym stadionie TD Ballpark w Dunedin.

READ  Cheveldayoff składa teraz oświadczenie Jets Core z lukratywnymi ofertami

Zespół ma nadzieję, że stan zdrowia Votto nie będzie się utrzymywał. Ponieważ na poniedziałek zaplanowano dzień wolny, zespół wznawia harmonogram meczów Ligi Grejpfrutowej przeciwko Baltimore Orioles we wtorek na stadionie TD Ballpark.

Votto powiedział później reporterom, że przypadkowo nadepnął na nietoperz i że „bolało go jak kogut”. Zasugerował, że na regenerację wystarczy mu dzień wolny.

Reklama 4

Treść artykułu

Votto przyznał, że jego próba powrotu do głównych lig może wymagać gry w niższych ligach, zanim odzyska formę. Votto najprawdopodobniej będzie rywalizować z Danielem Vogelbachem o miejsce na ławce rezerwowego trenera Johna Schneidera jako leworęczny pałkarz.

Votto, który wszystkie 17 sezonów swojej kariery w dużej lidze grał w drużynie Cincinnati Reds, 7 marca podpisał roczny kontrakt wart 2 miliony dolarów, jeśli znajdzie się w składzie wielkiej ligi, plus premie, które mogą wynieść maksymalnie 2 miliony dolarów. Dolary amerykańskie.

Treść artykułu

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *