Najlepsza inteligentna waga w ograniczonym budżecie pozwala obliczyć wszystko, od BMI po masę mięśniową

Najlepsza inteligentna waga w ograniczonym budżecie pozwala obliczyć wszystko, od BMI po masę mięśniową

Poczuj urok wagi, która została zaprojektowana tak, aby wyglądała stylowo i lekka!

Lepulse Lescale F4 nie jest zwykłą wagą. Chociaż wygląda na zwodniczą jako jeden, wykorzystuje 4 czujniki G o wysokiej rozdzielczości, aby uchwycić więcej niż tylko twoją wagę. Lescale F4 informuje również o BMI, częstości akcji serca, zawartości tkanki tłuszczowej, wodzie w organizmie, wieku ciała, beztłuszczowej masie ciała, białku, tłuszczu trzewnym, tłuszczu podskórnym, masie mięśniowej, wskaźniku sercowym, mięśniach szkieletowych, masie kostnej i podstawowym tempie przemiany materii. Zbierz to wszystko razem, a będziesz mieć więcej cennych danych niż tylko Twoja waga. Te 15 punktów danych może pomóc ci ulepszyć swoje życie, dostosowując nawyki żywieniowe, zmieniając i modyfikując treningi i ogólnie prowadząc zdrowsze życie!

Projektant: Projekt Lepulse

Kliknij tutaj, aby kupić teraz: 48,8 USD 61$ 89,9 USD (46% zniżki na sumę z kodem kuponu „YD20”). Pospiesz się, oferta wygasa 9 września.

Lescale F4 ma elegancką, całkowicie szklaną konstrukcję z dużym ekranem, na którym wyświetlane są dane związane z Twoją wagą. W przeciwieństwie do urządzenia do ćwiczeń, które rejestruje nacisk, jaki wywierasz, gdy na nim stoisz, Lescale F4 ma cztery dyskretne obszary na swojej powierzchni, które stykają się ze stopami, gdy na nim stoisz. Małe, nieszkodliwe prądy elektryczne przepływają z tych obszarów przez twoje ciało, a Lescale F4 dokładnie mierzy, jaki opór stawia twoje ciało elektryczności. Jest to następnie wykorzystywane do obliczania różnych wskaźników, nawet masy kości i masy mięśniowej. Tymczasem czujniki Lescale F4 rejestrują Twoją wagę i tętno, dając Ci skarbnicę informacji o zdrowiu, których możesz użyć do śledzenia swoich celów zdrowotnych.

Przedstaw 15 pomiarów od BMI do tętna, masy mięśniowej itp., co pozwoli Ci w pełni zrozumieć swoje ciało.

Wyświetla do 8 kluczowych wskaźników na czytelnym ekranie. Bez kłopotów z ponownym sprawdzeniem telefonu.

Wyposażony w 4 bardzo precyzyjne czujniki G, które zapewniają najdokładniejsze pomiary składu ciała z ułamkiem 0,2 funta (0,1 kg).

Podczas gdy Lescale F4 wyświetla wszystkie te punkty danych na dużym ekranie LCD wagi, może również wysyłać dane do aplikacji Fitdays na telefonie, która rejestruje wszystkie odczyty w ciągu dni, tygodni i miesięcy. Fitdays może utworzyć do 24 profili dla różnych członków rodziny, a dane są odpowiednio rejestrowane za pomocą algorytmu, który dzieli te liczby na wykresy, które są łatwe do zrozumienia!

READ  Gdzie kupić Xenoblade's Pyra and Mythra Super Smash Bros. Ultimate? amiibo

Lescale F4 jest dostępny w obniżonej cenie 48,8 USD, a aplikację Fitdays można zainstalować bezpłatnie. Zdobądź to, co masz teraz i obserwuj, jak automatycznie postępujesz w kierunku zdrowego, opartego na danych życia!

Kliknij tutaj, aby kupić teraz: 48,8 USD 61$ 89,9 USD (46% zniżki z kodem kuponu „YD20”). Pospiesz się, oferta wygasa 9 września.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *