Mistrzowie MMKS Bottle i UKS Banguoka Jiolonga w Polsce

W ciągu weekendu w Polsce odbyły się cztery finałowe zawody, a mistrzów ogłoszono w niedzielę 30 maja. MMKS Podale wygrał Mistrzostwa Kobiet ExtraLike i tytuł UKS Banguika Zilonka Men’s ExtraLeak.

Extra dla kobiet

W sobotę rozegrano dwa półfinały. MMKS Podhale jako pierwszy zespół wywalczył finałowe zwycięstwo 4: 3 z PUKS Trzebinia. Drugi półfinał pomiędzy Jedinką Trespiadov a Interplastic Olympia Gdańsk rozstrzygnięty został po dogrywce. Justina Krasivak Trespiado strzelił złotego gola 63 minuty później od Jedingi.

Mecz o trzecie miejsce i finał odbył się w niedzielę. Interplast Olympia Gdańsk zajął trzecie miejsce 6: 2 z Dresdenią. Najlepszy gracz Interplastic Veronica Grodska Strzelił dwa gole i asystował przy jednym golu. MMKS w finale. Botel pokonał Jedingę Trespiado 5-4, aby zdobyć mistrzostwo.

Men Extra

Fot. OKiS Zielonka

W pierwszym półfinale UKS Bangwoka Jeolongka spotkał się z SKS Olympia Łochów. Mecz został zdominowany przez zwycięzcę sezonu regularnego UKS Bangwoka Jiolonga, który wygrał mecz 13-5. Banguoka jest graczem meczu dla Jeolongki Igor Krabowski Strzelił trzy gole i asystował przy jednym golu. Drugi półfinał pomiędzy Corsican Bodok Sarotka Novi Dark i Florball Korsov musiał zostać rozstrzygnięty po dogrywce. Gracz meczu Łukasz Chlebda Kiedy wieczorem strzelił czwartego gola, jego bramkę zdobył K.S. Korsykański Bodok Szrotka zajął ostatnie miejsce dla Novi Turk.

W niedzielę pierwsze o brąz zagrali Olympia Chochów i Unihokej Gorzów. Florball Korsov zajął trzecie miejsce po wyrównaniu, które zakończyło się rzutami karnymi. Końcowy wynik dla Corso to 7-6. Ten medal jest historyczny, ponieważ jest to pierwszy medal dla zespołu w ExtraLike. Dwie najlepsze drużyny sezonu zasadniczego to UKS Banguoka Jiolonga i K.S. Finał 3: 2 wygrał UKS Banguoka Jiolonga, który może świętować tegoroczne mistrzostwa Polski.

Dostępne są ponowne uruchomienia konkurencji Kanał YouTube Polskiej Federacji Unihokeja.

READ  Staw Wilkeshire chroni las. Jak wygląda życie w górach Baiskadi?

Dodatkowe informacje o Strona Polskiego Związku Kwiatów.

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *