Microsoft udostępni szczegóły dotyczące przeniesienia gier z Xboxa na PlayStation w połowie lutego

Microsoft udostępni szczegóły dotyczące przeniesienia gier z Xboxa na PlayStation w połowie lutego

Microsoft planuje udostępnić szczegóły dotyczące swoich planów związanych z jego wprowadzeniem Cześć Fi Rush Oraz inne ekskluzywne tytuły Xbox na konsole PS5 i Nintendo Switch, według źródeł zaznajomionych z planami Microsoftu. Szczegóły wieloplatformowych planów Microsoftu stopniowo wyciekają, m.in krawędź W weekend ujawniono, że rozważana jest nadchodząca gra o Indianie Jonesie na PS5. Teraz Microsoft przygotowuje się do podjęcia decyzji o przyszłości Xboksa w przyszłym tygodniu, po weekendzie pełnym przecieków i niepewności dla fanów Xboksa.

„Słyszymy Cię i słyszymy” – mówi Phil Spencer, dyrektor generalny Microsoft Gaming, w poście na X. „Planujemy wydarzenie biznesowe na przyszły tydzień, podczas którego nie możemy się doczekać, aby podzielić się z Wami więcej szczegółów na temat naszej wizji przyszłości Xbox. Bądźcie czujni”.

Powiedziano nam, że Microsoft pierwotnie planował tę aktualizację biznesową na koniec tego miesiąca, wraz z ogłoszeniem Cześć Fi Rush Na PS5 i Nintendo Switch. Po spekulacjach na ten temat Cześć Fi Rush, Pole Gwiazdi rozwijanie innych gier Xbox, które pojawią się na PS5 w weekend, Microsoft ogłosił to.

Zasoby gry pochodzące z eksploracji danych wskazywały na wydanie Cześć Fi Rush Na PS5 i Nintendo Switch w zeszłym tygodniu, po plotkach o Cześć Fi Rush I Morze złodziei Udają się na platformy inne niż Xbox.

Teraz Microsoft będzie musiał bezpośrednio odpowiedzieć na te pogłoski i wyjaśnić swoją nową strategię dotyczącą konsoli Xbox oraz przyszłość swoich wysiłków w zakresie gier po ogromnym przejęciu Activision Blizzard za 68,7 miliarda dolarów.

READ  Najszybszy konsumencki dysk SSD M.2.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *