Maynard James Keenan z Tool pomaga trenować Mike'a Tysona przed jego powrotem do walki z Jake'em Paulem

Maynard James Keenan z Tool pomaga trenować Mike'a Tysona przed jego powrotem do walki z Jake'em Paulem

Latem na ring powróci 57-letnia legenda boksu Mike Tyson. Na żywo w serwisie Netflix Tyson zmierzy się w Arlington w Teksasie z gwiazdą YouTube, który stał się bokserem Jake’em Paulem. To jest bardzo dziwne! Sytuacja jest jeszcze dziwniejsza, gdy wiemy, że lider zespołu Maynard James Keenan pomaga trenować Tysona do walki.

Wiadomo, że Maynard James Keenan, który jest dwa lata starszy od Mike'a Tysona, ma zainteresowania wykraczające poza swoje zespoły Tool, A Perfect Circle i Puscifer. Keenan jest właścicielem winnicy i fanem brazylijskiego jiu-jitsu. Trenował pod okiem Ricksona Gracie, zdobywając czarny pas na początku tego roku. W zeszłym roku Keenan założył własną szkołę Verde Valley BJJ w Cottonwood w Arizonie, w tym samym miejscu, gdzie znajduje się jego winnica. Prowadzi tam nawet zajęcia. Teraz Mike Tyson wykorzystuje Verde Valley, aby wrócić do formy przed walką z Jake’em Paulem.

tak jak Dotyczy wtrysku metaluW weekend Keenan zamieścił na Instagramie dwa zdjęcia, na których widać siebie i Mike'a Tysona. Napisał: „Jestem zaszczycony, że @miketyson nadzoruje naszą akademię w małym miasteczku, @verdevalleybjj. Rozpoczyna pod naszym dachem swój obóz treningowy @jakepaul vs @miketyson. Będziemy się tym przechwalać jeszcze trochę, kiedy znudzi wam się słuchanie o tym Pogódź się z tym.

Mecz Mike'a Tysona i Jake'a Paula odbędzie się 20 lipca na stadionie AT&T i będzie transmitowany na żywo w serwisie Netflix.

READ  Detroit Lions pokonali Green Bay Packers i nie zagrali w play-offach

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *