Maple Leafs zastępuje Campbella Kallgrenem w meczu 4 przegranym z Lightningiem

TAMPA, FL – Stephen Stampus strzelił minutę wcześniej w pierwszej połowie, aby wystrzelić z woleja, gdy Tampa Bay Lightning pokonało Toronto Maple Leafs 7-3 w niedzielę i poprowadziło pierwszą rundę play-offów 2-2.

Ross Colton wraz z dwoma Pierre-Edouardem Bellemare, Patem Maronem, Corey Berry i Ondrejem Balatem strzelili pozostałe gole dla dwukrotnego mistrza Pucharu Stanleya. Nikita Kucherov dodał dwa podania.

Andriej Wasilewski zatrzymał 22 strzały, aby awansować do 16-0 w ostatnich trzech sezonach po przegranej po wygranej 5-2 przez Lewsa w trzecim meczu.

William Nylander strzelił dwa gole dla Toronto, a Jake Muzin pokonał nieuchwytnego Wasilewskiego.

Jack Campbell strzelił pięć goli na 16 strzałów, zanim został przeniesiony na korzyść Ligi Erica Calgrena, która, niezręcznie znokautowana pewnej nocy, mogła wygrać 3:1 w meczu do zwycięstwa. Kallgren zakończył z 10 przystankami.

Seria przechodzi teraz do Scotiabank Arena na Game 5 we wtorek, a Game 6 powróci w czwartek na Amalie Arena. Mecz 7, jeśli to konieczne, jest zaplanowany na sobotę w Toronto.

Chcąc uzyskać więcej zwyżki w grze 3, w dużej mierze zneutralizowanej przez Anthony’ego Cirelli’ego, Brayden Pointa i Alexa Killorna, przy czym Tampa zmieniła dom, trener Leafs Sheldon Keef przeniósł Alexandra Kervota na miejsce Michaela Pontinga na skrzydle obok niego. Auston Matthews i Mitch Marner rozpoczynają grę.

Jednak Toronto, które zakończyło sezon zasadniczy z 115 punktami, pięć punktów za Lightningiem za drugie miejsce w Atlantic League, rozpoczęło swoją trzecią passę i trzecią parę defensywną i było w defensywie przed spadkiem dysku, gdzie pojawiły się najlepsze jednostki Tampy. Falami przeciwko kapryśnemu przeciwnikowi.

The Leafs nawet nie przeciął środka, gdy Stamkos – któremu Campbell ukradł jeden zegar w późnym meczu 3 pod presją Tampy, by zawiązać remis – zdetonował kolejny ze swoich opatentowanych pocisków minutę po pierwszym wysadzeniu dachu z nieaktualnego lodowiska. Obrońca Toronto Justin Hall nie był w stanie oczyścić terenu.

READ  Red Wings nabył Alexa DeBrincata, podpisał z nim 4-letnie przedłużenie: co to oznacza dla Detroit w Ottawie

Naiwni goście przegrali 2:0 o 5:20, kiedy Jake Muzin i Campbell z Blue Leafs nie zdołali opanować piłki z niskim krążkiem, która uderzyła w Bellemare w dołku.

Tampa strzelił 3-0, gdy atak był kontynuowany, zdobywając drugą bramkę w czwartej linii, kiedy Marron skoczył po kolejnym faulu obrońcy Toronto – tym razem winowajcą był Morgan Riley – i odbił piłkę do siatki 7:58 po Campbell strzelił gola. Wspaniały przystanek na poduszkę.

Wasilewski nie miał wiele do roboty na drugim końcu meczu, ponieważ rzuty były przy 8:1, ale jego bieg był spóźniony, ponieważ Toronto w końcu zaczęło pokazywać trochę życia.

[brightcove videoID=6305798548112 playerID=JCdte3tMv height=360 width=640]

Matthews uderzył fatalnym bekhendem z poprzeczki przed zwycięzcą ostatniego sezonu, Coon Smithem, ponieważ najlepszy gracz play-off musiał być ostry w niskim skręcie.

Ale Lightning nie myślał o powrocie do łóżka o 3:17 w środku okresu, kiedy strzał Coltona w rękawicę Campbella eksplodował, zdobywając drugą bramkę drużyny w tylu meczach.

Tampa strzelił gola Perry’ego, który sprawił, że było 5-0 – trzecie od czwartej passy Lightninga – z 5-osobową przewagą 5:25 po tym, jak Jon Tavares gwizdał do instalacji, a David Kampf wystrzelił dysk poza grą dziewięć sekund. później za połączenie opóźniające grę.

Campbell pozostał w meczu przez dodatkowe dwie minuty, ale został przechylony na korzyść Calgrena po tym, jak telewizja upadła po długiej rozmowie z Keefe na ławce.

Nylander wszedł na planszę z Toronto z bramką na wysokości człowieka w 2:27 z trzeciego, aby zepsuć próbę Vasilevsky’ego na zamknięcie siódmego meczu play-off w jego karierze, przed dodaniem drugiego meczu play-off z drużynami, które skaczą 4 na 4 o 12:05.

Levis wyciągnął Calgrena niecałe sześć minut przed końcem meczu, ale Balat strzelił pustą bramkę, zanim Muzin strzelił gola w 15:41 minucie i przebił 6-3.

READ  Stowarzyszenie Graczy CFL jest zdenerwowane, gdy 4 graczy złamało achillesa w ciągu 6 minut

Ale Colton strzelił swojego drugiego gola w kolejnej pustej bramce, aby ją zamknąć.

Toronto nie wygrało turnieju play-off od 2004 roku – zanim NHL ustaliło limit wynagrodzeń i dwa zamknięcia – i chce zrobić krok w kierunku zakończenia suszy pucharowej, która rozpoczęła się w 1967 roku.

Fani Toronto zebrali się wokół tunelu zespołu prowadzącego na powierzchnię lodu i skandowali „Go Leafs Go” pół godziny przed rozgrzewką, podczas gdy personel operacyjny w Tampie kłusował przed gośćmi, wyświetlając baner „1967” na ogromnej tablicy wyników toru. do początkowego starcia, zanim Błyskawica wcześnie i często wymusza ich wolę.