Ludwig Kaiser niszczy Giovanniego Vinciego i Imperium po przegranej z Raw na New Day

Ludwig Kaiser niszczy Giovanniego Vinciego i Imperium po przegranej z Raw na New Day

Po miesiącach drażnienia się z Imperium, Ludwig Kaiser i Giovanni Vinci wydawali się ostatnio przynajmniej bliżsi znalezienia się na tej samej stronie. Dziś wieczorem na WWE Raw, po przegranej z The New Day, wszystko to poszło w niepamięć, gdy Kaiser zwrócił się przeciwko Vinciowi i bezlitośnie pokonał go poza ringiem.

reklama

Kiedy producenci i sędziowie rozdzielili dwóch byłych partnerów, Kaiser wrócił z rampy, szybko pobiegł po ringu i ponownie przybił Vinciego kopnięciem, gdy leżał na brzuchu na stopniach ringu. Następnie Kaiser wrócił za kulisy z dumnym uśmiechem na twarzy, po czym stanął twarzą w twarz z Gunterem w pozie goryla, podczas gdy „Generał Pierścienia” uśmiechał się i kiwał głową na znak zgody.

Przed meczem Gunther opowiedział o swoich rekordowych 666 dniach jako mistrz międzykontynentalny i ogłosił zamiar wzięcia udziału w nadchodzącym turnieju King of the Ring i wygrania go, co dodało ostatecznego charakteru tej wersji Imperium.

READ  Zapaśnik Scott Hall usunięty z systemu podtrzymywania życia

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *