Lot kosmiczny i rakieta penisa Jeffa Bezosa wznoszą się późno w nocy

Jak mówi przysłowie, to, co wznosi się w rakiecie o niewiarygodnie fallicznym kształcie (w niewiarygodnie fallicznej rakiecie), musi opadać. We wtorek założyciel Amazon Jeff Bezos Przeżyj to przysłowie dla siebie i podróżuj po to w kosmos [checks notes] 11 minut na pokładzie jego rakiety Blue Origin New Shepherd. Telewizja późna nocą pokazała dzień, w którym najbogatszy człowiek świata opróżniał się z wyprawy na wewnętrzną krawędź kosmosu.

„Nie jestem pewien, czego użyli do zatankowania pocisku” – powiedział. Seth Meyers Na późną porą nocyA „Ale na podstawie projektu powiedziałbym, że dwie baterie typu D?” Myers nadal narzekał na krótki pobyt Bezosa, nazywając go „imponującym” jako Prezydent Biden Wycieczka do Cincinnati w stanie Ohio. „To nie jest przestrzeń, koleś!” – krzyknął Myers.

Stephen Colbert Miał też kilka zadziorów Bezosa, którego nazwał drugim miliarderem, który poleciał w kosmos w ciągu ostatnich dziewięciu dni, po Richarda Bransona. Podczas swojego otwierającego monologu Colbert żartował o „założycielu i terminatorze Amazona wysłanym z przyszłości, aby był twoim dentystą”, a także o swojej rakiecie Blue Origin. „Jim, daj spokój, nie możesz tego pokazać w CBS” – powiedział Colbert po udostępnieniu zdjęcia pocisku. „To przedstawienie rodzinne”.

Colbert miał również kilka typów, aby zmienić ubrania Bezosa w środku kosmosu, z miliarderem wyłaniającym się z rakiety w kowbojskim kapeluszu. Kowbojski kapelusz? Niesamowicie powiedziane. „Więc poleciał w kosmos i jakoś został dodatkowo zwolniony”. to koniec Dzisiejszy pokazA Jimmy Fallon Zaskoczył również kowbojski kapelusz Bezosa. „Myślę, że przestrzeń zmienia cię w Kenny Chesney– zadrwił. – Wiesz, że jesteś bogaty, kiedy to nosisz, a każdy, kto z tobą pracuje, mówi: „Och, to wygląda świetnie. Tak. Jesteś człowiekiem, po prostu idź w kosmos. mieszanka Buzza Astrala i Woody’ego.

Fallon skomentował również niedawną falę miliarderów, którzy odbyli krótkie podróże w wyższe warstwy atmosfery. „Jutro, zatłoczony bufet Postaram się tam stać balonami jak starzec z Top, powiedział sarkastycznie. Colbert, który prowadził relację CBS z lotu kosmicznego Bransona, był nieugięty, że wiadomo, iż nie uważał podróży kosmicznych miliardera za wielką sprawę. Jakby to był koniec wyścigu jachtów. „Gdyby coś było naprawdę ważne, nie wymagałoby to wielkiej mokrej celebracji brzęczeć Aldrin nie pokonał Neila Armstronga z Gatorade.

READ  Uwagi dotyczące potwierdzenia przez Senat Pam Milroy jako zastępcy administratora NASA | 2021-06-17 | komunikaty prasowe

Colbert następnie odtworzył klip z konferencji prasowej Bezosa, w którym podziękował każdemu pracownikowi i klientowi Amazona, mówiąc: „Zapłaciliście za to wszystko” – i wywołał chór „buuu” od publiczności. „To zabawne, ponieważ nie płaci podatków ani swoim pracownikom” – powiedział Colbert.

Więcej wspaniałych historii z Targowisko próżności

– W jaki sposób loki Wyreżyserował najlepszy epilog epoki Disneya +
Były chłopak Elisy Schlesinger kłamał o wszystkim, więc nakręciłem o tym film na Netflixie
– Oświadczenie dotyczące wanny Timothée Chalamet in Francuska wysyłka
Nominacje do Emmy: największe i najbardziej luksusowe niespodzianki
– Potrzebujesz nowej telewizyjnej manii? Tędy prosto do HBO biały lotos
Najgorsza osoba na świecie To jak dotąd najlepszy film w Cannes
Wes Anderson natyka się na swój nowy film The Expat
„Oni mnie zabili”: gwiazdy Reality TV przeciwstawiają się najtańszym oszustwom producentów
Jak świętujemy 20 lat? Legalna blondynka
– z archiwum: Mentor i gwiazda filmowa
– Subskrybuj biuletyn HWD Daily, aby uzyskać informacje o branży i nagrody, które trzeba przeczytać, a także specjalną cotygodniową edycję Awards Insider.

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *