Łoś powraca na korzyść powrotu na górę znaczka

Łoś powraca na korzyść powrotu na górę znaczka

EDMONTON – Pięć dni po stworzeniu prawdziwego klasyka z okazji Święta Pracy, Edmonton Elks i Calgary Stampeders nie zawiedli w rewanżu.

Bramka z gry Deana Faithfulla, debiutanta kopiącego z 42 jardów, zapewniła drużynie Elks dramatyczne zwycięstwo 25-23 na stadionie Commonwealth.

Tre Ford wykonał 14-22 podań na 173 jardy i przyłożenie, jednocześnie dokonując dwóch przechwytów. Ford dodał 82 jardy i przyłożenie na ośmiu prowadzących. Rozgrywający Stampeders Jake Maier miał wynik 21-29, rzucając 210 jardów i dwa przyłożenia, gdy Elks odwdzięczyli się podczas weekendowego klasyku z okazji Święta Pracy OK Tire.

Biegający z powrotem Kevin Brown oddał 15 prowadzących na 143 jardy i dodał przyłożenie, podczas gdy Eugene Lewis prowadził wszystkich odbierających z 89 jardami. The Stamps zadali drużynie osiem rzutów karnych tego wieczoru na dystansie 156 jardów, a Elks przetrwali wieczór obejmujący cztery straty, zdobywając pierwsze zwycięstwo w sezonie z przeciwnikiem z Konferencji Zachodniej.

Powiązany
Wykres głębokości: Elektroniczna muzyka taneczna | CJY
» Ford radzi sobie z obroną Stamps podczas zwycięstwa
W obiektywie: Znaczki w Ełku
» Box Points: Łoś, Znaczki po numerach
» Zarejestruj się i oglądaj mecze CFL na CFL+ w USA i za granicą

Elks, a konkretnie Browns, już od samego początku dali kibicom na stadionie Commonwealth powód do radości. Brown wykonał trzy kolejne podania na dystansie 58 jardów i dotarł do pola końcowego zaledwie 4:48 po pierwszej kwarcie. Po konwersji Faithfulla było 7:0 i Elks rozpoczęli mecz tak, jak chcieli.

Stamps utrzymali koncentrację i objęli prowadzenie po golu z gry z 37 jardów autorstwa Rene Paredesa o 12:16. Potem szybko osiągnęli wyższy wynik, gdy Meyer zakończył sześciokrotne uderzenie na 50 jardów rzutem z trzech jardów do biegacza Williama Langlaisa, który dopiero po raz trzeci w sezonie złapał przyłożenie o 8:40 . Konwersja Paredesa zapewniła Stamps prowadzenie 9-7.

READ  NHL oficjalnie wycofuje się z Zimowych Igrzysk Olimpijskich w 2022 r. w związku ze wzrostem liczby przypadków COVID-19

Wydawało się, że nadzieje Elks zostały zmarnowane pod koniec pierwszej połowy, gdy Cameron Judge dośrodkował do Forda i rzucił piłkę na murawę. Powoli opuścił boisko, gdy na zegarze pozostało 1:28, a Elks odbili piłkę.

Ofensywa Meyera i Stamps wykorzystała ostatnią minutę połowy na pełną przewagę. Meyer w ośmiu meczach strzelił na 65 jardów i zakończył podaniem z 10 jardów do Reggiego Begletona, który na zaledwie pięć sekund przed końcem zaliczył swoje trzecie przyłożenie w sezonie. Konwersja Paredesa dała Stamps prowadzenie 17-7 do przerwy.

Ford wrócił, aby rozpocząć drugą połowę, a Brad Muhammad został szybko przechwycony. Wybór – pierwszy w sezonie Muhammada – spowodował, że Calgary zaatakował linię 26 jardów drużyny Elks. Meyer nie był w stanie dostać się do pola punktowego, ale gol z gry Paredesa z 25 jardów dał drużynie Stamps 13-punktowe prowadzenie na 2:59.

Zespół Stamps nadal zdobywał przewagę nad Fordem, a o 9:10 Trey Roberson po raz drugi przechwycił rozgrywającego. Doprowadziło to do trafienia Paredesa z gry z 29 jardów i o 12:57 wynik był 23-7.

Wezwanie dotyczące przeszkadzania w podaniu Nicka Taylora z Calgary zapewniło ofensywie Forda i Elksa bardzo potrzebny dystans i dynamikę. Elks dotarli do linii bramkowej na początku czwartej kwarty, co doprowadziło do tego, że Taylor Cornelius cofnął się od linii pierwszego jarda i rzucił się do przyłożenia, dając Elks i kibicom Commonwealth trochę życia z przewagą 14:46. z nich. Nieudana dwupunktowa konwersja sprawiła, że ​​Stamps prowadzili 10 i 23-13 już po 37 sekundach pierwszej kwarty.

Po tym, jak przez większą część wieczoru utrudniała mu obrona Stamps, Ford w końcu był w stanie ich dostrzec, gdy jego zespół potrzebował akcji. Poprowadził w czterech sztukach 78-jardowy atak, który został podkreślony przez połączenie na odległość 33 jardów z Lewisem, a następnie podanie na przyłożenie z 32 jardów do Dillona Mitchella. Po raz drugi w tej kwarcie konwerter nie podał wyniku, ponieważ Faithfull nie wykorzystał dodatkowego punktu i pozostawił wynik 23-19 dla Stamps na 7:03.

READ  White Sox zatrudni Charliego Montoyo jako trenera ławkowego

W miarę jak Czwarty awansował, Ford nadal wracał do swoich codziennych prób i zabaw. Otrząsnął się z garstki nadbiegających Stampederów i znalazł Lewisa, który uzyskał 25 jardów zysku, a następnie zyskał więcej na ziemi dzięki ostremu wezwaniu podania do liniowego obrońcy z Calgary, Micaha Awe. Ta akcja zakończyła się golem z gry Faithfull z 40 jardów, który zwiększył prowadzenie i o godzinie 10:02 doszło do wyniku 23-22.

Po desperackiej trzeciej i pierwszej akcji w końcowych czasie 2:30 Ford wyszedł z impetem i zyskał 24 jardy po ziemi, dzięki czemu Elks dotarli do 53 jardów drużyny Stamps. Szczęście Elksów skończyło się na krótkiej przejażdżce na 1:31 przed końcem, gdy Brown był wypchany, zanim zdążył zdobyć potrzebne dwa jardy. Stamps przejęli posiadanie piłki na własnej linii 46 jarda, wykorzystując czwartą wymuszoną stratę w meczu.

Następny atak Stampsa był szybki, dał Elksowi piłkę na 36 sekund przed końcem i rozpoczął długą grę w polu gry, rozpoczynając grę od własnych 27. Wezwanie do przeszkadzania w podaniu przeciwko Stampsowi przedłużyło przewagę Elks i przeniósł ich na 50 jardów Calgary na 14 sekund przed końcem. Ford znalazł Lewisa, który zdobył 15 jardów, ustawiając Faithfulla na pozycji umożliwiającej zwycięską próbę. Światowej klasy zawodnik ustawił się w kolejce od linii 42 jardów czas płynął i zapewnił swojej drużynie drugie zwycięstwo z rzędu u siebie.

Następnym krokiem drużyny Elks będzie wyjazd na stadion Mosaic, gdzie w piątek zmierzą się z Saskatchewan Roughriders. 15 września. The Stamps rozpoczynają swój tydzień pożegnalny i w sobotę będą gościć Montreal Alouettes. 23 września.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *