Książę Harry i Meghan Markle wezmą udział w poniedziałkowym meczu Vancouver Canucks

Książę Harry i Meghan Markle wezmą udział w poniedziałkowym meczu Vancouver Canucks

Treść artykułu

W poniedziałkowy wieczór książę Harry i Meghan Markle byli na meczu Vancouver Canucks z San Jose Sharks.

Szczęśliwie wyglądająca para siedziała w kabinie VIP po tym, jak Harry rzucił krążek w uroczystym pojedynku pomiędzy napastnikiem San Jose Sharks Tomasem Hertlem a kapitanem Vancouver Canucks Quinnem Hughesem. W kabinie VIP znaleźli się także lokalni przywódcy rdzennej ludności, premier Kolumbii Brytyjskiej David Eby oraz minister turystyki, sztuki, kultury i sportu Lana Popham.

Treść artykułu

Książę Harry po lewej i Meghan Markle po prawej. Fotografia autorstwa Darryla Dicka /Prasa kanadyjska

Jumbotron przedstawia Igrzyska Invictus organizowane przez księcia Sussex, które odbędą się w Whistler i Vancouver w dniach 8–16 lutego 2025 r.

Harry jest założycielem i patronem Fundacji Invictus Games, która prowadzi międzynarodowe wydarzenie multisportowe dla rannych, kontuzjowanych i chorych żołnierzy i kobiet.

Treść artykułu

Hertl opowiedział po meczu swoje wrażenia.

„Musiałem mu powiedzieć (aby rzucił krążek), ponieważ ciągle go chwycił i uśmiechał się” – powiedział Hertl. „Powiedziałbym, że czas to rzucić”. Ale to wspaniały moment. Na pewno to zapamiętam.”

Trener Canucks Rick Touchet powiedział, że miał również krótką rozmowę z księciem Harrym.

„Uderzyłem go pięścią. Nie wiem, czy wolno ci to zrobić. Zrobiłem to, on zrobił tamto. Spojrzał na mnie, ale zrobił to” – powiedział Touchette.

Wizyta księcia i księżnej Sussex w Vancouver została ujawniona dopiero, gdy para pojawiła się na lodowisku.

Książę Harry jest drugim członkiem rodziny królewskiej, który wziął udział w meczu drużyny Canucks.

6 października 2002 roku królowa Elżbieta II, babcia Harry’ego, rzuciła krążek w meczu Canucks – gdy Markus Naslund był kapitanem – przeciwko Sharks z Waynem Gretzkym u boku.

Markus Naslund (z prawej) z Vancouver Canucks podnosi krążek po tym, jak królowa Elżbieta II upuściła krążek podczas uroczystego wznowienia pomiędzy Naslund a Mikiem Ritchie z San Jose Sharks w General Motors Place w Vancouver w Kolumbii Brytyjskiej, niedziela, 6 października 2002 r. .
Markus Naslund (z prawej) z Vancouver Canucks podnosi krążek po tym, jak królowa Elżbieta II upuściła krążek podczas uroczystego wznowienia pomiędzy Naslund a Mikiem Ritchie z San Jose Sharks w General Motors Place w Vancouver w Kolumbii Brytyjskiej, niedziela, 6 października 2002 r. . . Fotografia autorstwa Richarda Lamma /Prasa kanadyjska

Po opuszczeniu Wielkiej Brytanii i życia królewskiego para mieszkała w North Saanich na wyspie Vancouver przez trzy miesiące w 2020 roku.

READ  Trener Maple Leafs Sheldon Keefe podpisuje wieloletnie przedłużenie umowy

Według książki Harry’ego dodatkowyPara rozważała osiedlenie się w Kolumbii Brytyjskiej przed przeprowadzką do Los Angeles, gdzie obecnie mieszkają z dwójką dzieci.

W pewnym momencie krążyły pogłoski o tym, że para królewska rozważa dom na nabrzeżu w Kitsilano, ale były to tylko plotki.

Powiązane historie

– Z aktami z The Canadian Press

[email protected]

Udostępnij ten artykuł w swojej sieci społecznościowej

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *