Kontrowersyjna historia Matthew Perry’ego skłoniła autorów „Przyjaciół” do zmiany

Treść artykułu

Matthew Perry namawia scenarzystów „Przyjaciół” do zmiany kontrowersyjnej historii oszustwa.

Aktor – który zmarł w zeszłym miesiącu w wieku 54 lat – zagrał Chandlera Binga w przebojowym serialu komediowym z Courteney Cox w roli jego dziewczyny/żony Moniki. wycieczka do Las Vegas w odcinku z 1999 roku zatytułowanym „The One in Vegas: Part 1”.

Treść artykułu

Powiązane historie

Ujawniła to aktorka Lisa Cash, która wcieli się w pracownicę hotelu, która po wielkiej kłótni z Moniką przynosi obsługę hotelową do pokoju Chandlera. „Scena była taka, że ​​Chandler i Monica kłócili się w Vegas w sprawie lunchu Moniki z nią” – powiedziała TMZ.com. [ex-boyfriend] Richard, a w naszym scenariuszu Chandler idzie do pokoju hotelowego i zamawia obsługę hotelową, mówię o nim jako o hotelowym boyu hotelowym.

„I skończyło się na rozmowie, śmianiu się i nawiązaniu kontaktu, a Chandler zdradza Monikę z moją postacią”.

Jednak Perry nie czuł się komfortowo z tą historią i udał się do scenarzystów i poprosił o jej zmianę.

Lisa dodała: „Ćwiczyliśmy to… i powiedziano mi to dzień wcześniej, gdy mieliśmy to sfilmować przed żywą publicznością”. [Perry] Podszedł do książki i powiedział, że fani nigdy nie wybaczą [Chandler] Oskarżony o zdradę Moniki. Może miał rację. Być może to mogłoby zmienić przebieg serialu.

Sceny zdradzania zostały usunięte ze scenariusza, a rola Lisy została wycięta. Miała jednak okazję wystąpić w innej scenie jako stewardesa z Rossem i Rachel – granymi przez Davida Schwimmera i Jennifer Aniston.

READ  Avril Lavigne nie spotyka się z Joramem Gvasalią, ona spotyka się z Tygą

„Byli bardzo mili, ponieważ nie wytrącili mnie z równowagi” – dodała Lisa.

Pochwaliła także Perry’ego za to, że poczuła się mile widziana i komfortowa na planie, i nalegała, aby scenarzyści podjęli słuszną decyzję, usuwając scenę zdradzania Chandlera.

„Mieli z Rossem i Rachel zupełnie inną sprawę: «mieliśmy przerwę», ale Chandler i Monica nie mieli przerwy” – powiedziała Lisa. „To była decyzja, którą zamierzał podjąć, żeby ją zdradzić. w tamtym momencie… ale nie sądzę, żeby publiczność tak naprawdę wybaczyła.” „Więc myślę, że był mądry”.

Udostępnij ten artykuł w swojej sieci społecznościowej

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *