Klub baseballowy Toronto Maple Leafs został sprzedany synowi byłego prezydenta Jays

Klub baseballowy Toronto Maple Leafs został sprzedany synowi byłego prezydenta Jays
Otrzymuj najświeższe informacje od Lance’a Hornby’ego prosto na swoją skrzynkę odbiorczą

Treść artykułu

Tytuł aż nazbyt znany lokalnej scenie sportowej wkracza na scenę, aby kupić klub baseballowy Toronto Maple Leaf Baseball Club, utrzymując tętniącą życiem społeczność Christy Pits i, miejmy nadzieję, udoskonalając ją.

Reklama 2

Treść artykułu

słońce Dowiedzieliśmy się, że transakcja zakupu zespołu z majątku zmarłego Jacka Domenico została sfinalizowana w piątek. Nowymi kapitanami są biznesmen z Toronto Rob Godfrey i prawnik Keith Stein.

Treść artykułu

Ojciec Roba, Paul, pomagał drużynie Blue Jays latać w 1977 roku jako prezes dawnej franczyzy Metropolitan Toronto, a później pełnił funkcję prezesa, a Rob był dyrektorem wyższego szczebla.

Oprócz obowiązków doradczych i różnych zainteresowań biznesowych Steyn zasiadał w zarządzie Ontario Place i przez 20 lat współpracował z Robem Godfreyem w krótkotrwałej drużynie halowej piłki nożnej Toronto Phantoms.

Około 40 osób i grup w Kanadzie i za granicą wyraziło w różnym stopniu zainteresowanie zakupem drużyny Leafs po ogłoszeniu zeszłego lata, że ​​drużyna Intercounty Baseball League, uważana za okręt flagowy składającego się z ośmiu drużyn półprofesjonalnego toru w południowym Ontario, zmieni właściciela.

Treść artykułu

Reklama 3

Treść artykułu

Rodzina popularnego właściciela/promotora Domenico nie chciała kontynuować swojej 54-letniej współpracy z franczyzą po śmierci Jacka w styczniu 2022 roku w wieku 82 lat.

READ  Moyes żałuje, że kopnął piłkę do piłki podczas opuszczania West Hamu z Ligi Europejskiej | Zespół West Ham United

Uważa się, że kwota zakupu opiewała na kwotę około 1 miliona dolarów, czyli cenę, którą firma liczyła od początku za coś, co uważała za niedowartościowany składnik aktywów, który wymagał jedynie odpowiednich korekt poza terenem zakładu.

Chociaż szczegóły sprzedaży nie zostały ujawnione, gdy sprzedaż została potwierdzona, Ty Crawford, radca prawny drużyny piłkarskiej i przedstawiciel majątku, powiedział: „RLudzie, którzy go kupowali, byli równie ważni, jak cena.

„(Godfrey i Stein) pasują do siebie, mają wiedzę na temat rozrywki i zatrzymają zespół w Christie Pits, zapewniając bezpłatny wstęp.

Reklama 4

Treść artykułu

„Przyniosą także wiele lokalnej społeczności, od DuPont aż po południe od College Street. Będą mieli sponsoring, marketing i promocje w różnych społecznościach etnicznych, a poza baseballem przyciągną więcej ludzi.”

Przepraszamy, ale nie udało się załadować tego filmu.

Scena przytulnego niedzielnego popołudnia lub meczu u siebie w tygodniu na wzgórzach w Christie i Bloor to jedna z najlepiej utrzymanych tradycji miasta, ale Leafs wciąż muszą mierzyć się z rosnącymi z biegiem lat kosztami, nie czerpiąc korzyści z przychodów ze biletów.

Domenico przez dziesięciolecia niestrudzenie pracował, aby pozyskać sponsorów i datki, ale wielu uważa, że ​​nowym właścicielom zależy na realizacji długo dyskutowanych koncepcji, takich jak ogródek piwny, zniżki na pamiątki i żywność, koncerty przed i po meczach oraz ulepszone siedzenia, a wszystko to co zostanie omówione z miastem. Toronto wydaje roczną przepustkę do Leafs w zamian za diament.

Reklama 5

Treść artykułu

Sprzedaż musi jeszcze zostać zatwierdzona przez resztę IBL.

Redakcja zaleca

„To trwało długo i nie zostało zrobione lekko” – powiedział Crawford o ułatwionych rozmowach. Carrie Kaplan z Cosmos Sports. „Było wiele czujników i wielu ludzi kopiących opony nawet z Abu Zabi.

„Dlaczego nie? To jedna z najbardziej rozpoznawalnych nazw sportowych w Kanadzie (baseball Leafs pochodzi z czasów poprzedzających powstanie miejskiej drużyny hokejowej z końca XIX wiekuy Century), a w GTA jest 12 milionów ludzi.

„Zabawy Blue Jays stały się jak oglądanie opery. Nasze zabawy odbywają się na zewnątrz, jest tlen, drzewa i prawdziwa trawa. Jesteśmy tuż przy metrze. I jesteśmy wolni”.

[email protected]

Treść artykułu

uwagi

Postmedia stara się utrzymywać ożywione, ale obywatelskie forum dyskusyjne i zachęca wszystkich czytelników do dzielenia się swoimi opiniami na temat naszych artykułów. Moderowanie komentarzy przed pojawieniem się w witrynie może zająć do godziny. Prosimy, aby Twoje komentarze były istotne i pełne szacunku. Włączyliśmy powiadomienia e-mail — teraz otrzymasz wiadomość e-mail, jeśli otrzymasz odpowiedź na swój komentarz, pojawi się aktualizacja w wątku komentarzy, który obserwujesz lub jeśli użytkownik, którego obserwujesz, komentuje. Więcej informacji i szczegółów dotyczących dostosowywania ustawień poczty e-mail można znaleźć w naszych Wytycznych dla społeczności.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *