Kate McKinnon ponownie wciela się w rolę Dziwnej Barbie w kolejnym zabawnym przedstawieniu z okazji Oscarów z Jimmym Kimmelem

Kate McKinnon ponownie wciela się w rolę Dziwnej Barbie w kolejnym zabawnym przedstawieniu z okazji Oscarów z Jimmym Kimmelem

Z Jimmy'ego Kimmela na żywo/YouTube

Jimmy Kimmel i Kate McKinnon w reklamie nadchodzących Oscarów.CNN

Ulubiona przez wszystkich lalka Barbie powraca z Jimmym Kimmelem zaledwie kilka tygodni temu Największa noc w Hollywood.

W filmie wystąpiła Kate McKinnon, która zagrała „Dziwną Barbie” w nominowanym do Oscara za najlepszy film filmie „Barbie” Kolejna ciekawa promocja Przed przyszłomiesięcznymi Oscarami z gospodarzem Kimmelem.

W najnowszej ofercie Weird Barbie oferuje Kimmelowi opcję w stylu „Matrixa”, z churro w jednej ręce i figurką Oscara w drugiej.

„Czy zamierzasz wrócić do normalnego wieczoru rozdania Oscarów, siedzenia samotnie na kanapie, przeglądania TikToka i jedzenia churros?” – pyta zaciekawiona McKinnon-Barbie, stojąc przed mapą wyświetlającą zdjęcia plakatów niektórych tegorocznych Oscarów . Faworyci: „A może przyjmiecie na siebie ogromną odpowiedzialność związaną z organizacją ceremonii wręczenia Oscarów, wraz ze wszystkimi oczekiwaniami, presją i analizą, jakie się z tym wiążą? Wybór należy do was”.

„Churros, jasne, tak” – odpowiada bez wahania Kimmel, podnosząc wypieki i natychmiast je przeżuwając.

„Nie, stary, powinienem…” – mówi później McKinnon. „Dlaczego te wszystkie śliczne lalki przychodzą do mnie po radę?”

Klip kończy się charakterystycznym głosem nagrodzonej Oscarem aktorki Helen Mirren, która podkładała głos narratorce w „Barbie”, wyznaczając nową datę i godzinę wystawnej ceremonii wręczenia nagród — 10 marca o 19:00 ET/16:00 czasu PT (zwykle godzinę wcześniej ). – Na ABC.

Ten komediowy spot pojawia się po tym, jak A.J Najdłuższy, jaki spadł w zeszłym tygodniu, kiedy to Kimmel zagubił się w podróży z Barbielandu na rozdanie Oscarów i przyjechał do McKinnona z nominowanymi do Oscara America Ferrerą i Ryanem Goslingiem po poradę.

Tegoroczne Oscary będą liczone jako Oscary Kimmela Gościnnie po raz czwarty. Ten nocny komik był już gospodarzem zeszłorocznej ceremonii, a także w 2017 i 2018 roku.

READ  Trans córka Elona Muska stara się zerwać więzi z ojcem

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *