Jessica Alba w zielonym bikini na wakacjach na Hawajach

Jessica Alba w zielonym bikini na wakacjach na Hawajach

Ponieważ semestry i ferie wiosenne są dobrze i naprawdę tutaj, wiele rodzin maksymalnie wykorzystuje czas wolny swoich dzieci od szkoły i wyjeżdża na wakacje. I nie jesteśmy sami, celebryci są podobni do Kate Hudson i Jessiki Alby, które podzieliły się swoimi ostatnimi wakacjami w mediach społecznościowych.

Na TikToku Jessica Alba na bieżąco informuje fanów o swojej pełnej akcji rodzinie z powrotem na Hawaje. Jej najnowszy film przedstawia 41-letnią aktorkę leżącą na plaży i obserwującą surfujące dzieci, zanim sama wejdzie do wody, by popływać. Klip kończy się, gdy ona i jej troje dzieci, 14-letnia Honor, 11-letnia Haven i pięcioletni Hayes, pozują do uroczego zdjęcia na skale w oceanie.

Skomentowała na TikToku „Idealny dzień z moimi ulubionymi ludźmi w jednym z naszych ulubionych miejsc ☺️🏝️🌊☀️ #surfsup #hawaii #familia” i zaczęła śpiewać Surfowanie w USA przez The Beach Boys.

W całym filmie Jessicę można zobaczyć w zielonym bikini, które idealnie komponuje się z zielenią Hawajów w tle klipów. Dekolt w kształcie serca z centralnym węzłem, dopasowana góra i dół z niskim stanem są wykonane z marszczonej tkaniny diagonalnej, obie w żywym limonkowym kolorze.

Strój plażowy Jessiki jest dzięki uprzejmości Hunza G, marki popularnej w branży strojów kąpielowych ze względu na podejście „jeden rozmiar dla wszystkich” dzięki charakterystycznemu materiałowi typu seersucker, który mieści rozmiary brytyjskie od 6 do brytyjskich rozmiarów 16 — więc nie musisz się martwić Jeśli chodzi o zamówienie złego rozmiaru. I mają poważną gwiazdę, w tym Kardashianów, Hailey Bieber, Dua Lipa i Selena Gomez.

„Kenny” Jessiki to styl Jane i mamy dobrą wiadomość, jeśli tak samo jak my kochasz klimat retro strojów kąpielowych, nadal możesz robić zakupy. Dodaliśmy również kilka podobnych zielonych stylów bikini, ponieważ opcji nigdy za wiele.

Kup bikini Jessiki:

Jessica dba o to, aby jej obserwatorzy byli na bieżąco informowani za pośrednictwem TikTok i Instagram o wszystkich swoich wakacyjnych aktywnościach, w tym pieszych wędrówkach i grze w golfa. To samo bikini TikTok opublikowała na Instagramie, dzieląc się nim z innymi zdjęciami i filmami. Oczywiście fani pokochali to tak samo na Insta, pisząc w komentarzach:

Niesamowita Tropikalna Królowa 🌴
Cześć Jessica, witaj w moim domu👏
😍😍😍
Piękne zdjęcia 💖 💗

Wszystkie te gwiazdy, które dzielą się zdjęciami w bikini, naprawdę sprawiają, że chcemy wakacji. Może zamiast tego powinniśmy zafundować sobie nowe bikini.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *