Jak zdobyć osiągnięcie „Wszystko połączone” w Nickelodeon All-Star Brawl

Osiągnij „Wszystko połączone” w Nickelodeon All Star Brawl Może to być czasochłonne, ale można je również dość łatwo ukończyć.

Gra Nickelodeon All-Star Brawl, wyprodukowana przez Ludosity Games wraz z Fair Play Games, okazała się być dobrze zrobioną mieszanką mechaniki Super Smash Bros i postaci Nickelodeon. Ulubione przez fanów, takie jak Aang i Toph z obraz symbolu Do Sandy, Patricka i SpongeBoba z SpongeBob Kanciastoporty Dotarli do tej zabawnej i interesującej gry walki.


Jak gracze Nickelodeon All-Star Brawl mogą zdobyć to nieuchwytne osiągnięcie?

W grze Nickelodeon All-Star Brawl gracze muszą tylko raz pokonać tryb arcade każdą postacią, aby zdobyć osiągnięcie Wszystko połączone.

Tryb zręcznościowy w Nickelodeon All-Star Brawl działa tak samo, jak tryb klasyczny w Super Smash Bros. Seria. Gracz musi po prostu wygrać siedem kolejnych meczów z losowym układem przeciwników.

Po zakończeniu jednego biegu zręcznościowego, na ekranie wyboru postaci w prawym dolnym rogu postaci, która ukończyła bieg, pojawi się ikona. W ten sposób łatwo jest śledzić ludzi, którzy pokonali szlaki, a którzy jeszcze nie poszli.

Z 20 znaków W grze do tej pory (a jeszcze więcej z potencjalnymi DLC w drodze) pokonanie trybu zręcznościowego wszystkimi z nich może wydawać się trudne. Dla graczy, którzy po prostu chcą, aby wszystko było połączone, istnieje hack: tryb Super Easy.

W grze Nickelodeon All-Star Brawl aleje można ukończyć na pięciu oddzielnych poziomach trudności. Spośród tych pięciu bardzo łatwe jest oczywiście najłatwiejsze. W tym trybie gracz otrzyma pięć strzał, a przeciwnik tylko jedną. To sprawiłoby, że przedzieranie się przez siedmiu przeciwników to bułka z masłem.

Oczywiście można to zrobić również w przypadku dużych trudności dla graczy, którzy mają większe zaufanie do swoich umiejętności. Początkujący mogą chcieć omijać bardzo trudną sytuację, chociaż wrogowie trochę się tam męczą.

READ  Microsoft spaceruje po głównych zespołach Androida

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *